שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

ביהמ"ש: לרמי שביט אסור היה לבטל עסקה עם מייסד ג'אמפ

בכך אישר בית המשפט המחוזי את פסיקת הבורר מתחילת השנה לפיה הבעלים של המשביר לצרכן סיכל את אחד התנאים בחוזה למרות שלא היה זכאי לעשות זאת

מארק שון 11:2002.09.09
בית המשפט המחוזי בתל-אביב דחה אתמול (ג') את בקשת המשביר לצרכן לבטל את פסק הבורר בסכסוך עם מייסד חברת ג'אמפ, מנחם קופיץ. הבורר, עו"ד רובי בכר, פסק בתחילת השנה כי המשביר לצרכן סיכל את אחד התנאים בחוזה וקבע שהוא לא היה זכאי לבטל את ההסכם, כפי שקרה בפועל.

 

קופיץ פנה לעו"ד בכר בדצמבר האחרון כדי שישמש כבורר בינו לבין רמי שביט, מבעלי המשביר לצרכן, לאחר שהעסקה ליציאתו של קופיץ מהשותפות "ג'אמפ אופנה" שהיתה בבעלות שניהם התפוצצה בעקבות הודעתו של שביט כי הוא חוזר בו מהחלטתו לרכוש את חלקו של קופיץ בחברה.

מה דעתך על מניית המשביר 365:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

לפני כשנה וחצי רכש שביט 50% ממניות ג'אמפ תמורת 22 מיליון שקל ובחודש אוקטובר שנה שעברה הודיע, כי ירכוש את יתרת המניות תמורת 7.5 מיליון שקל. לאחר רכישת המניות היתה אמורה המשביר להחזיק ב-100% ממניות ג'אמפ.

 

לאחר שהבורר פסק לטובתו של קופיץ המשביר ושביט לא השלימו עם רוע הגזירה ועתרו לביהמ"ש כדי לבטל את פסק הבורר, אך השופט ניסים ישעיה דחה את הבקשה בהחלטה קצרה ואישר את פסק הבורר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x