שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

מפיצי חברת רב-בריח: המנהלים לשעבר רוקנו את קופת החברה

המפיצים טוענים כי מנהלי החברה נושאים באחריות אישית לחובותיה. לטענתם ניהלו המנהלים פעילות פיננסית של מיליוני שקלים, תוך נטילת הלוואות פרטיות על ידי הפעלת לחץ על עובדים וזכיינים

מארק שון 17:2918.01.09
קבוצת חברות המנהלות מרכזי הפצה של מוצרי קבוצת רב-בריח הגישו היום (א') בקשה לבית המשפט המחוזי בתל-אביב שיצהיר כי נושאי המשרה לשעבר של החברה השתמשו שלא כדין בכספי הפיקדונות שהעבירו לחברה למקרה שלא יעמדו בהתחייבויותיהם.

 

לטענת המפיצים, אורי בחרי, שהחזיק ב-91%

מהחברה, אחיו אברהם, עדי כרמלי (שהחזיק ב- 7%) ואברהם חנקין, מנהל הכספים לשעבר, נושאים באחריות אישית לחובותיהן של החברות בקבוצת רב בריח.

 

למפיצים נודע כי מנהלי רב בריח ניהלו פעילות פיננסית חוץ בנקאית ענפה במיליוני שקלים, תוך נטילת הלוואות פרטיות על ידי הפעלת לחץ על עובדים וזכיינים לתת לרב בריח ולאורי בחרי הלוואות. חלק מההלוואות, בהיקפים של מאות אלפי שקלים, הופקדו בחשבונו הפרטי של אורי בחרי, תוך ריקון חשבון החברה, כך לטענת המפיצים.

 

בחודש יולי אישר בית המשפט המחוזי את הצעת הרכש שהגיש איש העסקים שמואל דונרשטיין לחברת רב בריח. בכך הסתיימה הפרשה, שארכה כמה חודשים, ובמסגרתה נכנסה החברה להליך של הקפאת הליכים בעקבות חובות של 220 מיליון שקל לבנקים ולספקים.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x