• תפריט
רכב

למרות ההצהרות - יפנאוטו מורידה מחירים

יבואנית סובארו הודיעה על הוזלות של אלפי שקלים ממחיר גרסאותיה המאובזרות של סובארו B3 1.5 במרכב חמש דלתות. לא מדובר במבצעי מכירה, אלא בהורדת מחיר רשמית במחירון היבואן

תומר הדר 15:4310.12.08

למרות ההצהרות על ייקור מחירי הרכב עקב התחזקות השקל מול המטבעות הזרים, יבואנית סובארו, יפנאוטו, מורידה מחירים.

 

החברה הודיעה לפני שעה קלה על הוזלות של אלפי שקלים ממחיר גרסאותיה המאובזרות של סובארו B3 1.5 במרכב חמש דלתות. לא מדובר במבצעי מכירה, אלא בהורדת מחיר רשמית במחירון היבואן.

 

יצוין שמחירה של גרסת הבסיס של B3 האוטומטית הוא 111 אלף שקל, כגובה תקרת קבוצת שווי השימוש השנייה. כעת, לאחר ההוזלה, יהיה מחירה של B3 1.5 המאובזרת, יקר ב-900 שקלים בלבד. גרסת הסדאן של B3 שהוצגה לאחרונה לא הוזלה.

 

סובארו B3 1.5 סובארו B3 1.5

 

מהלך שכזה ממחיש היטב את עוצמתם של כוחות השוק הפועלים בישראל. מטבע הדברים, יבואן רכב שבמגרשי הערובה שלו ממתינות מכוניות זה זמן רב, אינו מסוגל להוריד את מחירה של מכונית מדגם פופולארי בחברות ליסינג, משום שהורדה שכזאת תשפיע ישירות על מחיר המכוניות המשומשות ותפגע בערך הגרט של המכוניות שבציי הליסינג. היבואן יעדיף לספוג את ההפסד, ובלבד שחברות הליסינג לא יפגעו. לעומת זאת, הכרזה על הורדת מחיר של דגם שנמכר ללקוחות פרטיים לא תפגע בכיסם של בעלי חברות הליסינג ועל כן מותרת.

 

מיפנאוטו נמסר שההוזלות נועדו לקדם את מכירת הדגמים בקרב לקוחות פרטיים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x