שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

קונג'י הגישה בקשת להקפאת הליכים; פלסטרוניקס מבקשת פסק דין מיידי בתביעתה נגדה

ביום ה' הקרוב יתקיים דיון בבקשתה של קונג'י, נגדה הגישה נטוויז'ן 013 תביעה בתחילת החודש, להקפאה זמנית שבמסגרתה תגיש תוכנית הבראה

מארק שון 21:1217.11.08

חברת פלקסטרוניקס ישראל הגישה היום (ב') בקשה למתן פסק דין בהיעדר הגנה, בתביעה שלה נגד יצרנית המרכזיות הטלפוניות קונג'י, למרות בקשתה של האחרונה להקפאת הליכים בענייניה מיום רביעי שעבר, אז הגישו בשמה עוה"ד גיא גיסין ויואל פרייליך בקשה דחופה  למתן צו הקפאה למינויו של

רו"ח יואב כפיר כמנהל מיוחד לחברה. בעקבות הבקשה החליטה השופטת ורדה אלשיך, כי ביום חמישי הקרוב יתקיים דיון במעמד הנושים המהותיים של קונג'י.

 

קונג'י מבקשת מביהמ"ש תקופת הקפאה זמנית של 30 יום, במסגרתה יורה ביהמ"ש על מינויו של רו"ח כפיר כמנהל מיוחד, שיגיש תוכנית הבראה והסדר נושים. קונג'י הדגישה בבקשתה, כי בנק הפועלים, הנושה המובטח העיקרי של החברה, נתן את הסכמתו העקרונית לבקשה.

 

אך, כאמור, למרות החלטתה של אלשיך, הגישה היום עו"ד רוני סנדר, בשם פלקסטרוניקס, בקשה למתן פסק דין, לאחר שקונג'י לא הגישה כתב הגנה בתיק בו נתבעה על ידי פלקסטרוניקס ב-6.1 מיליון שקל.

 

ב-5 בנובמבר 2008 הגישה חברת נטוויז'ן 013 בקשה לפירוק קונג'י, בעקבות חוב של 1.7 מיליון שקל. מהבקשה של נטוויז'ן עלה עוד, כי מנכ"ל החברה ובעל השליטה בה, אברהם ויינרב, ערב באופן אישי לחובות.

 

שורשיה של חברת קונג'י (לשעבר טלרד קונג'י) נעוצים בתחילת שנות החמישים. החברה נבנתה במשך קרוב לשישה עשורים כחברה טכנולוגית לפתרונות תקשורת הטלפוניה, אותם היא מספקת לעשרות אלפי לקוחותיה בארץ ובעולם.

המותג המוביל של החברה הוא מערכת טלפוניה בשם "כוכב".

 

החברה מציינת בבקשתה לביהמ"ש, כי היא ספקית שירותי הטלפון לכ-40 אלף לקוחות בעולם, ביניהם משטרת רוסיה, משטרת אוקראינה, משטרת ישראל, משרד ההגנה באוקראינה ומוסדות בנקאיים מהשורה הראשונה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x