• תפריט
משפט

צו עיקול זמני עד לסכום של 2.5 מיליון שקל נגד הד-ארצי

בין החברה ללהקת "החברים של נטאשה" מתנהל מאבק משפטי, בטענה להעלמת כספים מחברי הלהקה. בעקבות מידע חדש, לפיו, לטענת הלהקה, נמצאת הד-ארצי בקשיים, מבקש עורך דינה להבטיח תשלומים עתידיים שייתכן וייפסקו לטובתה

הדר קנה 18:0509.11.08

בית המשפט המחוזי בתל-אביב הוציא היום (א') צו עיקול זמני עד לסכום של 2.5 מיליון שקל נגד חברת התקליטים הד-ארצי. הצו הוצא לבקשת ארקדי דוכין, מיכה שטרית ואחרים, חברי להקת "החברים של נטאשה", זאת כחלק מתביעה בסכום האמור שהגישה הלהקה נגד חברת התקליטים.

 

בתביעה שהוגשה

בשנת 2004, באמצעות עו"ד גיל ורגון, טוענים "החברים של נטאשה" כי הד-ארצי העלימה מהם במשך שנים נתונים אודות כמות מכירת התקליטים ולא שילמה להם תמלוגים רבים שהגיעו להם. לטענתם, הד-ארצי מנצלת את העובדה כי היא שולטת בנתוני המכירות ומנצלת את מעמדה.

 

הבקשה לעיקול מסתמכת בעיקרה על תביעה שהוגשה נגד הד-ארצי על ידי מי שהייתה בעבר הבעלים שלה, חברת הכשרת היישוב. בבקשת הלהקה נטען, כי בימים האחרונים הגיע לידיהם מידע, ממנו עולה כי הד-ארצי נקלעה למצב כלכלי קשה, המעמיד בספק ניכר את יכולתה לפרוע את פסקי הדין העשויים להתקבל לטובת "החברים של נטאשה" בתביעה המקורית.

 

הם מוסיפים וטוענים, כי מידע זה מצטרף למידע נוסף, אשר הגיע לידם, ממנו עולה כי חברת התקליטים מבקשות לשנות את תנאי ההתקשרות עם ספקים ולפרוס תשלומים - פעולות המלמדות, לטענתם, על מצוקה כלכלית.

 

עו"ד תדהר צור, המייצג את הד-ארצי, מסר בתגובה: "בקשת העיקול התקבלה במעמד צד אחד, טרם קבלת תגובותינו. עיון בבקשה מלמד, שהיא מתבססת על טענות מופרכות ובעיקר תמוהות. בימים הקרובים בכוונתנו להגיש בקשה לביטול העיקול".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x