$
משפט

בובליל הגיש בקשה לסילוק התביעה של חקשורי נגד דיסקונט

טוען בבקשה כי התביעה נגד הבנק עומדת בסתירה להסכם הפשרה שנחתם בינו לבין חקשורי ב-2003

הדר קנה 20:4815.09.08

איש העסקים משה בובליל הגיש היום (ב') לבית המשפט המחוזי בתל אביב בקשה לסילוק על הסף של התביעה שמתנהלת בין ניסן חקשורי לבנק דיסקונט.

 

בובליל טוען בתביעה, באמצעות עורכי דינו זיו עירוני וטיטאנה חיטריק, כי התביעה אותה הגיש נגד הבנק חקשורי עומדת בסתירה מוחלטת להסכם

הפשרה שנחתם בין חקשורי ובובליל במאי 2003 ובו ויתר חקשורי על כל טענות העבר.

 

בין חקשורי לבובליל סכסוך ארוך שנים העוסק בטענה משנת 2002 כי בובליל העביר, שלא כדין ותוך שימוש לרעה בייפוי כוח שניתן לו על ידי חקשורי, מניות מחשבונו של חקשורי לחשבונה של חברה המוחזקת בעקיפין על ידי בובליל וחקשורי- חברת קלאב הוטל. בובליל מכחיש לחלוטין את הטענות של חקשורי.

 

חקשורי הגיש תביעה נגד בנק דיסקונט, כאשר בובליל מהווה צד ג' לתביעה. בובליל הגיש הודעה לבית המשפט כי הוא מבקש לדחות על הסף את התביעה של חקשורי נגד בנק דיסקונט בטוענה כי בהסכם הפשרה שנחתם בין הצדדים חקשורי ויתר על כל הטענות שהיו לו נגדו ואף התחייב לשמור על שמו הטוב.

 

לטענת בובליל התביעה של חקשורי רצופה טענות מכפישות וכי משמעותו של הסכם הפשרה הינו כי מאותו מועד לא ניתן לעלות טענות לגבי העבר. בובליל טוען כי חקשורי מסתיר מבית המשפט את קיומו של הסכם הפשרה שהתביעה עומדת בסתירה לו.

 

זיו עירוני המייצג את חקשורי מסר בתגובה כי: "מר בובליל מסתתר מאחורי הסכם שביהמ"ש העליון עומד להכריע בבמהותו ומשמעויותיו, ומן הראוי להמתין להכרעה זו. תמוה כי מר בובליל מעדיף להגיש בקשות פרוצדורליות, במקום להתמודד עם הטענות לגופן".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x