$
משפט

בייקר-טילי-אורן-הורוביץ: האם הצדדים ייפרדו בשלום?

פגישת גישור בין הצדדים המסוכסכים נערכה בפני עו"ד רם כספי, שמונה להיות המגשר בפרשה ובעקבותיה תבוטל כבר מחר התביעה שהגישו השותפים בפירמת רואי החשבון נגד אייל הורוביץ

הדר קנה 18:5330.07.08

פגישת גישור נערכה אתמול בין נציגי פירמת רואי החשבון אורן-הורוביץ לבין נציגו של אייל הורוביץ ואיציק עידן, שפרשו בשבוע שעבר בטריקת דלת מהפירמה.

 

הפגישה נערכה בפני עו"ד רם כספי, שמונה להיות המגשר בין השותפים המסוכסכים ובעקבותיה תבוטל כבר מחר התביעה שהגישו השותפים נגד הורוביץ.

 

בשבוע שעבר הודיעה פירמת רואי החשבון בייקר-טילי-אורן-הורוביץ על פירוק בעקבות סכסוך בין השותפים הבכירים. בעקבות הסכסוך פרשו אייל הורוביץ, ששימש שותף-מנהל, אביו יצחק הורוביץ - ממקימי הפירמה ואיציק עידן.

 

הסכסוך העיקרי בין השותפים שנשארו בפירמה לבין השותפים הפורשים, הוא לגבי המשך הייצוג בארץ של הפירמה העולמית בייקר טילי שהינה השמינית בגודלה בעולם. השבוע שלח נשיא הרשת, ג'ף ברנס, מכתב בו הביע את תמיכתו המלאה בשותפים הורוביץ ועידן בדרכם החדשה. אריה עובדיה טען לעומתם, כי בייקר-טילי קשורה עם משרד אורן-הורוביץ בהסכם מחייב ולכן ההתקשרות של המשרד עם הפירמה בתוקף.

 

בהמשך לסכסוך הגישו השותפים שנשארו בפירמה, בראשם אריה עובדיה, תביעה על סך 1.3 מיליון שקל לבית המשפט השלום בתל אביב, בה נטען, בין היתר, כי אייל הורוביץ נטל מאות אלפי שקלים שלא כדין מקופתה של השותפות, תוך הפרה בוטה של הסכם השותפות, הצגת מצגי שווא, מרמה והפרת אמונים. פגישת הגישור שנערכה היום, תשנה ככל הנראה את התמונה והפירוד יהיה בדרכי שלום.

 

עו"ד רון ברקמן ממשרד ברקמן , וקסלר, בלום, גזית ושות', המייצג את הורוביץ אמר ל"כלכליסט": "בעקבות התערבותו של עו"ד כספי, הסדר הפירוד יהיה בדרכים חיוביות של שלום. האשמות בתביעה שהגישו השותפים היו עורבא פרח מלכתחילה".

 

השותפים בבייקר-טילי-אורן-הורוביץ מיוצגים על ידי מורן מאירי ממשרד מטרי, מאירי ושות'.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x