$
חדשות טכנולוגיה

דיווח חי

טים קוק: "האפל ווטש הוא המכשיר הכי אישי שאי פעם יצרנו"

מנכ"ל אפל הציג את יכולות השעון החכם של החברה, שיושק ב-24 באפריל. בנוסף, נחשפו פלטפורמה למחקר רפואי שמבוססת על האייפון וגרסה חדשה למקבוק, ששוקלת רק 907 גרם

עומר כביר 20:3409.03.15
אפל חשפה הערב את יכולותיו המלאות של השעון החכם הראשון שלה – אפל ווטש. הוא מצויד ביכולת הפעלה קולית, תזכורות, ממשק התראות ייחודי ומספר דגמים, שמחירם נע בין 350 דולר לתצורה הבסיסית ביותר ועד לעשרת אלפים דולר עבור דגם עשוי זהב. בנוסף, נחשפו פלטפורמה למחקר רפואי שמבוססת על האייפון וחיישניו, גרסה חדשה למקבוק אייר ששוקלת רק 907 גרם - ושיתוף פעולה בין אפל ובין HBO.

 

באירוע הוצגו יישומי האפל ווטש בתחום הנסיעות, העסקים ושימושי מובייל בסיסיים כשיחות ותזכורות. המכשיר אמנם נחשף לראשונה בספטמבר שעבר, אך יכולותיו הודגמו רק עתה, זמן קצר לפני שצפוי המוצר להגיע לשוק.

 

20:30 - "האפל ווטש מצטרף לליין מוצרים שאנחנו מאוד גאים בו, אנחנו ממשיכים לדחוף את כולם קדימה. בזה אנחנו ממוקדים באפל, לדחוף מוצרים קדימה וליצור עתיד טוב יותר".

 

 

קוק מסכם את כל ההכרזות של הערב. "אנחנו ממשיכים לחדש, אנחנו ממשיכים לדחוף קדימה, כל האנרגיה שלנו ממוקדים ביצירת המוצרים הטובים בעולם שמעשירים את חיי האנשים, זו המשמעות של אפל ובזה כולנו ממוקדים".

 

קוק מודה לעובדי אפל ומזמין אותם לעמוד לקול תשואות מהקהל. קוק מסיים את האירוע. זהו, תם הטקס. הקהל שבעולם יוצא עכשיו לבדוק את המכשירים החדשים, ומחר בבוקר נביא לכם רשמים ראשוניים מהתנסויות הסוקרים.

 

20:28 - קולקציית היוקרה, אפל ווטש אדישן, מגיעה עם מעטפת ורצועות מזהב טהור. השעונים יהיו זמינים במהדורה מוגבלת, אצל משווקים נבחרים ועם תג מחיר שמתחיל בעשרת אלפים דולר. יהיו זמינים לרכישה מוקדמות ב-10 באפריל, אז ניתן יהיה להתנסות בהם גם בחנויות אפל. ההשקה תתבצבע ב-24 באפריל בתשע מדינות, ישראל לא ביניהן.

 

20:25 - המחיר של הדגמים בקולקציית האלומיניום זו עומד על 549-1,049 דולר לדגם 38 מ"מ, בהתאם לסוג הרצועה ו-30 דולר יותר לדגם ה-42 מ"מ. יקר מכל שעון חכם שנמכר כיום.

 

20:23 - קוק חוזר לבמה: "הגימור מבריק. המחיר של הספורט מתחיל ב-349 דולר לדגם 38 מ"מ ו-399 דולר לדגם 42 מ"מ. "קולקשן אפל ווטש מציעה את מגוון הרצועות הגדול ביותר שלנו והמעטפת עשויה מפלדת אל-חלד". ועכשיו, תשמור ותציל מפלצת הספגטי המעופפת, סרטון על פלדת אל-חלד!

 

20:22 - לאפל ווטש, כידוע, יש שלוש קולקציות: אפל ווטש ספורט עם רצועות פלסטיק צבעוניות ומעטפת מאלומיניום מאולגן- וכעת יש לאפל גם סרטון רק לכבוד האלומיונים המיוחד שלדבריה היא יצרה לשעון.

 

20:19 - תם הדמו וקוק חוזר לבמה. "תהיו מופתעים מכל הדברים שמפתחים יכולים לעשות. האפל ווטש עוצב לעבוד עם האייפון, שמשמש להורדת וניהול האפלקציות. בגרסה החדשה של iOS, שתהיה זמינה כבר היום, תהיה אפליקציה ייעודית לאפל ווטש.

 

לדברי קוק, חיי הסוללה של השעון יעמדו על 18 שעות ביום טיפוסי. כמו שראינו כבר באירוע הקודם, כבל הטעינה מתחבר מגנטית לשעון.

 

20:14 - ל-SMS ניתן להשיב באמעות הכתבת הודעה או שליחת הודעה קולית, או בבחירת מתוך כמה ניסוחים פשוטים קבועים מראש.

 

 

20:13 - בינתיים, לא ראינו יכולות שלא ידענו עליהן קודם, אך הדמו הנוכחי סוקר את חוויית השימוש בצורה רחבה ומעמיקה הרבה יותר.

 

20:12 - קווין הדגים הרגע על הבמה את יכול ניהול השיחה באמצעות המכשיר. "אפל ווטש מתקשר עם האייפון במאצעות וויי-פיי, לא רק בלוטות', אז לא צריך להיות בצמוד לאייפון כדי לתפעל את השעון".

 

אפליקציית אובר לאפל ווטש מאפשרת להזמין נסיעות ולקבל התראות שקשורת לנסיעה ישירות מהשעון. בשדה התעופה, ניתן להשתמש בשעון כדי להציג את כרטיסי העלייה למטוס ולבצע צ'ק אין מבלי להוציא את האייפון מהכיס. אחרי הטיסה, ניתן לקבל התראה עם הוראות הגעה למלון ובתי מלון תומכים שיוכלו לאפשר להשתמש בשעון כתחליף למפתח לחדש, וכך לגשת ישר לחדר מבלי לעבור בדלפק הקבלה.

 

 

20:10 - "בבית אני יכול לשים את הטלפון בצד ולהישאר בקשר באמצעות האפל ווטש. אני יכול לקבל התראות בבית או תמונות מחברים באינסטגרם, באמצעות אפליקציה ייעודית לשעון. מוקדם יותר היום השארתי את הכלב שלי אצל הספר, ואני מצפה לשיחה. והנה מגיעה השיחה, ואני יכול לענות בשעון או לדחות את השיחה ב-SMS".

 

20:08 - כעת מדגים קווין קבלת התראות מתוכנות wechat הסינית שמאפשרת מענה בטקסט או מתוך מבחר סטיקרים. "בעבודה אני יושב הרבה, ואפל ווטש יזכיר לי מתי לעמוד ולהסתובב קצת". התשלום עם אפל ווטש מתבצע באמצעות לחיצה על כפתור הצד וקירובו למכשיר הסליקה בבית העסק - בדיוק כמו באייפון.

 

 

20:06 - "בואו נתחיל בעבודה. אני אוהב להתסכל בשעון מבלי לשלוף את הטלפון כל הזמן. אני יכול לראות מניות, מידע עסקי מסיילספורס, תוצאות משחקים או טרנדים בטוויטר". לינץ' מדגים את היכולות של סירי, כמו האפשרות להפעיל את סירי באמצעות הקול בלבד באמירת היי סירי. היכולות של סירי זהות לאלו שאנחנו כבר מכירים מהאייפון.

 

20:04 - השניים נפרדים בחיבוק חם, וקוק אומר: "אפל ווטש יהיה חלק עשיר ומורכב מהחיים שלכם. אבל זו רק ההתחלה. אפשר לשלם אתו, לנהל תמונות, לשלוט במוזיקה ולתקשר עם סירי רק באמצעות הקול ולקבל התראות - כל ההתראות שזמינות היום לאייפון יכולות להופיע גם על השעון".

 

 

"השקנו בנובמבר את כלי הפיתוח לשעון, ומפתחים יצרו לו כבר אלפי אפליקציות. אנחנו ורצים להראות לכם כמה מהן. קווין לינץ' עולה לבמה להציג את האפליקציות.

 

20:02 - תם הסרטון, קוק חוזר לבמה לקול מחיאות כפיים. "כריסטי חזרה לארה"ב מאפריקה אתמול, ולמרות זאת היא קבלה את ההזמנה שלנו להיות כאן הבוקר. טורלינגטון בארנס עולה לבמה לשוחח עם קוק על היוזמה הבאה שלה ולהרחיב קצת באופן שבו השתמש באפל ווטש. "המירוץ היה מאוד מאתגר ובדקתי את השעון בקביעות", היא אומרת.

 

20:00 - כעת, מציג קוק את הדוגמנית ואייקון הבריאות קריסטי טורלינגטון בארנס, שלדברי הפכה לאדם הראשון בעולם שהשלים חצי-מרתון כשהוא עונד אפל ווטש. סרטון נוסף מתעד את השימוש שלה בשעון במהלך החצי מרתון באפריקה. כצפוי, הוא מדגיש כמה האפל ווטש היה מהפכני בחוויית הכושר של טורלינגטון בארנס.

 

 

19:58 - "האפל ווטש גם ישלח לכם תזכורות להיות פעילים יותר, ובסוף השבוע ישלח דו"ח על הפעילות שלכם בשבוע שעבר עם יעדים חדשים לשבוע הקרוב. זה כמו מאמן על היד. לשעון יש גם אפליקיציית כושר חדשה שמאפשרת להתעמל במכון כושר או בחוץ ולקבל פעילות מפורטת על הפעילות שמבוצעת".

 

 

19:56 - הוא מציין את דרכי התקשורת החדשות של המכשיר, כמו חיבור ישיר בין שעונים שמאפשר לצייר על השעון ולשגור את האיור יש לשעון החברה, לשלוח דופק לב או לטפוח עליו כדי למשוך את תשומת ליבו של איש הקשר. 

 

 

19:54 - קוק עובר ליכולות התקשורת של המכשיר, כמו המגע שמסוגל המכשיר לבצע כתחליף לרטט - מעין טפיחה על פרק היד, או קבלת שיחות מהשעון עם רמקול ומיקרופונים מובנים ("רציתי לעשות את זה מאז שהייתי בן 5").

 

19:53 - סווייפ מלמטה מציג התראות וגישה מהירה לווידג'טים כמו בקר מדיה או דופק לב עדכני. "אפל ווטש מביא חוויה אישית חדשה לגמרי", אמר.

 

 

19:52 - קוק עובר לסקירת התכונות השונות של המוצר ופותח עם פני השעון המגוונים של המכשיר, על צבעיהם ועיצוביהם השונים, עם יכולות כמו הצגת שעה בדרכים גרפיות מתוחכמות, כולל תצוגת שעון המיקי מאוס המפורסמת. פני השעון ניתנים לעיצוב והתאמה אישיים עם כמו שעון עולמי, סטופר, פגישה הבאה ועוד.

 

19:51 - "בנוסף להיותו חפץ יפה, האפל ווטש הוא השעון המתקדם ביותר שאי פעם נוצר. הוא דרך מהפכנית לתקשר עם אחרים ומכשיר בריאות וכושר גמיש".

 

 

19:50 - קוק חוזר לבמה. "אני רוצה לעבור לתוספת החדשה למשפחת אפל, האפל ווטש. זה המכשיר האישי ביותר שאי פעם ייצרנו. הוא לא רק איתך, הוא עלייך. ומכיוון שמה שאנחנו לובשים הוא ביטוי של מה שאנחנו, עיצבנו את המכשיר כדי לפנות מגוון אנשים עם טעמים שונים, תוך שמירה על הסטנדרטים של אפל".

 

19:45 - שילר חוזר לבמה. למחשב הדגם הבסיסי זיכרון פנימי של 8 גיגה-בייט ושטח אחסון של 256 גיגה-בייט, תמורת 1,299 דולר. יקר יותר מהמקבוק אייר, אבל לא סופר יקר. יגיע לחנויות ב-10 באפריל.

 

19:41 - המחשב יוצע בשלושה צבעים: כסף, אפור חללי וזהב - בדומה לאייפון. והוא גם מאוד ידידותי לסביבה ולדבריה הוא המחשב הנייד היעיל ביותר בעולם בצריכת אנרגיה.

 

אותי עדיין מטריד היעדר השקעים השונים, שיכול להיות חסרון משמעותי - פתח אחד, ורסטילי ככל שיהיה, לא יכול לענות את כל הצרכים של כלי עבודה כמו מחשב. לא פעם, יש צורך בכמה שקעים בו זמנית. מי יודע, אולי יהיו מפצלים שיאפשרו לחבר לשקע היחיד כמה חוטים שונים. עוד חסרון למחשב: כבל הטעינה כבר לא מתחבר אליו בצורה מגנטית - תכונה שימושית ובעיקר נוחה.

 

19:40 - כמובן שהמחשב תומך בווייפיי ובלוטות', שבצירוף שירותים אחרים של אפל מאפשרים שיתוף תוכן מגוון. "יש זמן שמאוד נוח לחבר כבל, ויש לנו שקע לחשמל. אבל אם כבר יש שקע הוא צריך להיות הוורסיטלים ביותר למחשב. השקע של אפל תומך לא רק בטעינה אלא גם ב-USB , VGA ועוד.

 

המחשב נראה מדהים, אין ספק, אבל היעדר השקעים במכשיר יכול להיות מגבלה משמעותית מבחינת משתמשים רבים.

 

19:39 - שילר עובר לתיאור המבנה הפנימי של המכשיר, ובראשו לוח אם (logic board) נטול מאוור. כן, למחשב החדש אין שום מאוורר. לוח האם גם קטן מאוד, 67% קטן יותר מזה של המקבוק אייר. "זה מטורף". בפנים שבב intel core m עם מהירות מקסימלית של 1.3 גיגה-הרץ וצריכה אנרגיה של 5 וואט בלבד.

 

שאר המארז הפנימי הוא סוללה, שמהווה במבט שטחי לפחות שלושה רבעים מהחלל הפנימי של המחשב. בנוסף, אפל יצר סוללה בעובי משתנה, דבר משאפשר לדחוס למחשב 35% יותר סוללה - וחיי הסוללה של המחשב עומדים על 8 שעות גלישה בוויי-פיי ו-10 שעות צפייה בווידאו.

 

19:36 - למחשב תצורה לא שגרתית של 12 אינץ', ברזולוציה של 2,304 על 1,440 פיקסל. במסך עצמו בוצעו שינויים טכנולוגיים מאפשרים לחסוך את צריכת האנרגיה בכ-30%.

 

 

19:35 - הוא עשוי מיחידת מתכת אחת. ובפנים יש מקלדת חדשה לגמרי. "הצוות שלנו בדק איך עובדת טכנולוגיית ההקלדה הנוכחית, ויצרנו מנגנון הקלדה חדש, שבנוי מיחידה אחת ומספק מקשים מדויקים יותר יציבים יותר ודקים יותר, תוך יצירת כפתורים גדולים יותר. זו מקלדת יפהפייה גם בחושך, יצרנו מערכת תאורה חדשה עם נורת לד לכל מקש".

 

 

19:32 - פיל שילר עולה לבמה. "זה המחשב הנייד היעיל ביותר שייצרנו אי פעם, והיינו צריכים להמציא מחדש כל טכנולוגיה בו. המקבוק החדש שוקל רק 907 גרם. זה המק הקל ביותר שאי פעם בנינו. בעובי של 13.1 מ"מ הוא הדק ביותר שלנו, 24% דק יותר מהמקבוק אייר"

 

 

19:30 - סרטון דרמטי מציג כעת את המחשב הנייד החדש של אפל - מקבוק 12 אינץ'. בינתיים רואים רק את הקימורים שלו. ונראה שלפנינו מכשיר דק במיוחד. הרבה יותר מהמקבוק אייר. קוק שב לבמה עם המחשב ביד. "הנה הוא. זה לא ייאמן. אתם מצליחים לראות אותו בכלל? אני לא מרגיש אותו"

 

19:28 - קוק חוזר לבמה. "האייפון משנה כל כך הרבה דברים בחיים שלנו, וכלי הפיתוח יהפכו את עולם המחקר הרפואי באופן מעמיק".

 

עובר למק: "אנחנו ממשיכים לחדש ולהוביל את התעשייה, ולספק את חוויית המשתשמ הטובה ביותר. בעשור האחרון המק גדל מדי שנה מהר יותר מהתעשייה. המספרים בולטים יותר במחשבים ניידים - המק גדל ביותר מ-20% בשעה שהשוק התכווץ. המקים בכל מקום - בתי ספר, שדות תעופה, בתי קפה. אבל הגדרת הניידות השתנתה בשנים האחרונות, אז אתגרנו את עצמו לעשות משהו שאפתני ונועז, אתגרנו את עצמנו להמציא מחדש את המחשב הנייד, ועשינו את זה. והנה הוא.

 

19:25 - "רצינו שכל אחד יוכל לתרום לזה, אז פלטפורמת Research Kit תהיה בקוד פתוח. כלי הפיתוח יופצו בחודש הבא, אבל האפליקציות של אפל זמינות כבר היום.

 

19:23 - אפל עושה כאן מהלך בעל פוטנציאל מדהים, שמדגים את האופן שבו החברה תופסת את עצמה. בניגוד לחברות אחרות, אפל לא רוצה לתת ללקוחות שלה חוויה מדהימה. היא שואפת לבצע שינוי מעמיק בחיים שלהם. כלי הפיתוח החדשים הם אחד הדוגמאות השאפתניות לתפיסה זו, ואם הם יזכו להצלחה עם יכולים לחולל את אחד המהפכות החשובות שקרו בעולם המחקר הרפואי. כמובן, שיעברו שנים רבות עד שאפשר יהיה להעריך את האימפקט שהיה לאייפון על תחום זה.

 

 

19:20 - "הייתה התפתחות מדהימה בטיפול בסרטן השד, וכתוצאה יש יותר שורדות שסובלות מסימפטומים פוסט-טיפוליים. האפליקציה הזו מיועדת לשפר את החיים שלהן". ומה בנוגע לפרטיות? המשתמש הוא זה שמחליט באילו ניסויים להשתתף ואיזה מידע לשתף, כאשר בכל מקרה אפל לא מקבלת גישה למידע המדובר.

 

19:17 - יש מאות מיליוני משתמשי אייפון שיתרמו למחקר בשמחה אם רק יורשו לעשות זאת. אז היו אנחנם משיקים את Research kit. מדובר בכלי פיתוח למחקר שמאפשרים ליצור אפליקציות לעריכת מחקרים רפואיים. אפל פיתחה את חמש האפליקציות הראשונות, בשיתוף מוסדות רפואה מובילים, ואלו כוללות יישומים כמו mPower שהופכים את האייפון לכלי אבחון - למשל, בטיפול ובאבחון חולי פרקינסון.

 

 

האפליקציה גם אוספת מידע בצורה שוטפת מהמכשיר או מהתקנים אחרים. "עכשיו חוקרים יכולים לבחון מידע מקיף יותר, והמשתמש רואה את המידע בעצמו ולהיעזר בו לשיפור ההתנהגות שלו". כמו כן, פיתחה אפל אפליקציות דומות לאיסוף מידע על סוכרת, מחלות לב, אסטמה וסרטן שד.

 

19:15 - לבמה עולה ג'ף וויליאמס.

 

"כשפיתחנו את הלת' קיט דיברנו עם הרבה אנשי רפואה והשיחה התמקדה לא פעם במחקר שלהם. אחת האתגרים הגדולים הוא גיוס, לעתים קרובות צריך לשלם לאנשים כדי שישתתפו, והבעיה הגדולה יותר היא מדגם קטן. בעיה נוספת היא חוסר הקביעות של המידע, למשל רק פעם ברבעון, אבל כולנו יודעים שסימפטומים משתנים מיום ליום ומשנה לשנה. אבל הבעיה הגדולה ביותר היא התקשורת - מי שמשתתף במחקר לרוב לא ישמע כלום עד סופו אם בכלל".

 

19:13 - "השינוי המשמעותי ביותר של האייפון יהיה על הבריאות שלנו. כבר עכשיו יש יותר מ-900 אפליקציות שעוזרות לנטר את הבריאות ואת הכושר. אבל תמיד רצינו לעשות את ההבדל הגדול ביותר, ועם HealthKit נתקלנו בהשפעה גדולה עוד יותר של האייפון - על המחקר הרפואי".

 

 

19:12 - "כשהשקנו את האייפון הוא היה מכשיר מהפכני, האייפוד הטוב ביותר שיצרנו, האינטרנט בכיס. אבל עכשיו הוא עושה הרבה יותר, אחנונ לא עוזבים את הבית בלעדיו והוא משנה עוד חלקים בחיים שלנו. קאר פליי משנה את חוויית הנהיגה שלנו והיום אני מכריז שכל יצרנית רכב גדולה התחייבה לתמוך בו. הום קיט משנה את האופן שבו אנו שולטים במכשירים בבית, ואנחנו עובדים עם יצרני אוטומציה מובילים שרבים מהם תומכים בשירות".

 

19:11 - עוברים לאייפון. "הוא לא רק יצר קטגוריה אלא מהווה קנה מידה לכל סמארטפון אחר. ה-6 וה-6 פלוס נחשבים לטובים בעולם. לאחרונה מכרנו את האייפון ה-700 מיליון שלנו. המכירות של האיייפון גדלות מהר מתמיד וברבעון שעבר קצב הגידול שלנו היה גבוה פי שניים מזה של התעשייה. כתוצאה מכך האייפון הוא הסמארטפון הנמכר בעולם".

 

"אבל אנחנו הכי גאים בשיעור שביעות רצון של 99% מהלקוחות. אחת התכונות האהובות ביותר היא אפל פיי, השירות שינה את הדרך שבו אנו משלמים על דברים. החלטנו רק עם שישה בנקים בארה"ב, אבל עכשיו תומכים בו יותר מ-2,500 בנקים. ומספר המיקומים שמקבלים את השירות גדול פי 3 ל-700 אלף בתוך שלושה חודשים".

 

19:09 - בחירה מאוד מוזרה מצד HBO להשיק שירות חדשני מבחינתה שמוגבל מבחינת הצרכנים שיכולים לצרוך אותו. אפשר לשער שתוך זמן לא רב הוא יהיה זמין גם למכשירים שלא מתוצרת אפל.

 

קוק חוזר לבמה ומודה ל-HBO. "אפל TV הוא מוביל קטוגוריה. מכרנו 25 מיליון יחידות עד עכשיו. המחיר שלו נגיש מאוד, 99 דולר, אבל אנחנו רוצים להפוך אותו ליותר נגיש ומורידים את המחיר ל-69 דולר. אם עוד אין לכם מכשיר כזה, עכשיו זה הזמן".

 

19:08 - מוצג טריילר חדש לקראת העונה החדשה של משחקי הכס. "זה רק טרנספורמטיבי בעבור HBO", מסכם פלפר והטריילר מתחיל. לא נהרוס לכם, אבל בואו נגיד שכנראה שהיא תהיה אלימה ומדממת לא פחות מהעונות הקודמות.

 

19:06 - פלפר: "תודה טים, אנחנו אוהבים את אפל ואת כל המוצרים המעולם ששוו את דמיונם של אנשים בכל העולם. אנחנו נרגשים להיות כאן הבוקר כדי להשיק את שירות הסטרימינג החדש שלנו HBO Now, שבו אפל היא שותפת ההשקה הבלעדית שלנו".

 

 

השירות החדש מאפשר ליהנות מכל התכנים של HBO בעבר ובהווה, ולראשונה מאפשר לצרוך אותם בארה"ב מבלי להיות רשומים לשירות טלוויזיה מסורתית. הוא יושק בתחילת אפריל ב-14.99 דולר בחודש, ומי שירשם באפריל יקבל את החודש הראשון חינם.

 

19:05 - "יש לנו עוד כמה סיבות בשבילכם לבקר בחנויות האלו, ואני אפתח עם אפל TV". אפל לא עדכנה את הסטרימר שלה כבר כמה שנים. והבשורה הראשונה של קוק היא צירוף HBO לספקיות התוכן המובנות במכשיר. "הם חלק מהתרבות שלנו ועזרו לעצב אותה". קוק מזכיר תוכניות פופולריות של HBO ומוסיף: "מנכ"ל HBO ריצ'ארד פלפר מצטרף אליוני ויש לו לחדשות מרגשות".

 

19:04 - "בשבועות האחרונים פתחנו שש חנויות חדשות בסין. יש לנו 453 חנויות ב-16 מדינות, שבהן ביקרו ברבעון שעבר יותר מ-120 מיליון לקוחות. זה פנומנלי".

 

 

19:03 - לבמה מגיע טים קוק, חיוך גדול על פניו.

 

"בוקר טוב, בוקר טוב. תודה לכולם שהצטרפו אלינו. בסרטון הזה ראיתם את פתיחת החנות האחרונה שלנו בסין". קוק מתאר קצת את ארכיטקטורת החנות ומשבח את המיקום ואת הצוות.

 

19:01 - במרכז הסרטון, חנות אפל במדינה. מבריקה ונוצצת כמו מוצר חדש של החברה. המוני אנשים מריעים מחוץ לחנות, ועובדי אפל נלהבים סופרים לאחור לקראת פתיחתה. האירוע, כך נראה, הוא הפתיחה החגיגית של החנות. הסינים בסרטון נראים נלהבים ביותר להחזיק במכשירים של אפל.

 

 

19:00 - האירוע מתחיל בזמן - ונפתח בסרטון תדמית שצולם בינואר שעבר בסין

 

18:59 - דממה באולם, האירוע עומד להתחיל בכל רגע. המקום כבר עמוס בצופים נלהבים, שמחכים להגעתו של המכנ"ל ולמוצא פיו

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x