• תפריט
IT בישראל

טלדור תקשורת גלאסהאוס תקים מערך תקשורת חדש באקסלנס נשואה

הפרויקט בהיקף של כמיליון שקל מתבסס על ציוד של סיסקו וכולל שירות למאות משתמשים. בנוסף התבצעה אינטגרציה מלאה לקישור מערכות אבטחת מידע שונות של אקסלנס כגון Firewall, IPS

שירות כלכליסט 15:2620.03.14

טלדור תקשורת גלאסהאוס זכתה במכרז להקמת מערך תקשורת עבור בית ההשקעות אקסלנס נשואה, בהיקף כספי של מעל למיליון שקל. זאת על רקע המעבר של חברת אקסלנס נשואה למשכנה החדש בפתח תקוה.כך על פי הודעת החברה אתמול (ד').

 

מערך התקשורת מספק שירות למאות משתמשים וכולל אינטגרציה מלאה לקישור מערכות אבטחת מידע שונות של אקסלנס כגון Firewall, IPS ועוד.

 

טלדור תקשורת גלאסהאוס תקים מערך תקשורת חדש באקסלנס נשואה טלדור תקשורת גלאסהאוס תקים מערך תקשורת חדש באקסלנס נשואה צילום: shutterstock

 

במסגרת הפרויקט, טלדור תקשורת גלאסהאוס הקימה את מערך תשתיות התקשורת המלא המבוסס על ציוד סיסקו ממשפחות Nexus. בנוסף, החברה הקימה רשת המבוססת על מתגי Catalyst הכוללים תמיכה בהעברת שיחות VoIP לעובדי החברה. כמו כן הוקמה רשת בקרה נפרדת מרשת החברה לצורך מערך האבטחה ורשת אלחוט לאורחי החברה עם שמירה על הפרדה מהרשת ה-Production.

 

לדברי שמעונה נוה, מנהלת מערכות המידע באקסלנס נשואה, "אקסלנס נשואה סיימה בימים אילו מעבר למשכנה החדש בפתח תקווה אשר כלל תכנון וביצוע של כלל מערכי התקשורת החדשים. כמנהלת בחברה מובילה בשוק תחרותי ומוטה רגולציה, עם הפנים ללקוח הפנימי והחיצוני".

 

שלומי זינגר, סמנכ"ל מכירות בטלדור תקשורת גלאסהאוס מסר כי: "מערך תקשורת המספק תמיכה ברוחבי פס גבוהים ובשיהוי נמוך, מאפשר לארגונים פיננסיים להיות יעילים ותחרותיים יותר אל מול מתחריהם בשוק. החברה תמשיך לתמוך באקסלנס נשואה ולהעמיד לרשותה שירותי מומחה בכל סביבת העולמות תקשורת".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x