• תפריט
IT בישראל

טלדור תקשורת גלאסהאוס שדרגה את תשתיות הטלפוניה בחברת החשמל

תשתית הטלפוניה מתוצרת סיסקו שודרגה ליכולת של 18 אלף שלוחות בכך מתקני חברת חשמל. היקף הפרויקט הינו מיליוני שקלים

כלכליסט 14:3625.11.13
חברת טלדור תקשורת-גלאסהאוס הודיעה היום (ב') על שדרוג תשתית טלפוניית ה-TDM בחברת החשמל לתשתית IPT. במסגרת הפרויקט תשודרג תשתית מרכזיות הטלפוניה של חברת חשמל לתשתית IP מבוססת סיסקו. התשתית החדשה תחליף כ-50 מרכזיות באתרים השונים ותשרת כ-18 אלף שלוחות בכל אתריה של חברת חשמל בישראל.

פרויקט השדרוג המרכזים הטכנולוגיים, אשר הושלם ביוני 2013, כולל אספקה, התקנה, בדיקות, הפעלה, הדרכה, הטמעה ותחזוקה של מערך הטלפוניה ושילובו עם מערכות אבטחת המידע והמחשוב הקיימות בחברת החשמל.

 

יוסי שנק סמנכ"ל תקשוב בחברת החשמל יוסי שנק סמנכ"ל תקשוב בחברת החשמל צילום: יוסי וייס

 

המערכת תשמש כבסיס לביצוע מעבר מסודר ומדורג ממערך טלפוניה מבוסס מרכזות TDM לטכנולוגיה מבוססת IPT, על פי צרכי חברת החשמל במהלך השנים הקרובות.

 

לדברי טירן לוי, מנכ"ל טלדור תקשורת-גלאסהאוס, "מדובר בפרויקט הדגל של סיסקו וטלדור תקשורת-גלאסהאוס בישראל, אשר אמור לייעל את תהליכי העבודה הפנים ארגוניים ויזניק את מערכי השירות והתחזוקה של חברת חשמל לרמת גבוהה יותר - לתועלת הלקוחות".

 

יוסי שנק, סמנכ"ל תקשוב של חברת החשמל אמר כי: "מערכת ה-IPT היא עוד נדבך ביצרית סביבת תקשוב וירטואלית וגמישה בחברת החשמל, תוך העשרת פונקציות מתקדמות בתחום התקשורת הארגונית המשולבת (unified communication). מערכת זו מצטרפת למערכות נוספות שהוטמעו בחברת החשמל, אשר ישלימו מעבר לתקשוב מבוסס שירותים בכל רוחב התהליכים העסקיים של החברה".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x