$
אפליקציות

mobile 2014

ebay תציג אפליקציה מיוחדת למוצרים שנשלחים לישראל

ענקית המסחר תשיק את היישום החדש בוועידת המובייל של "כלכליסט" בשבוע הבא. היא תזהה את מיקום המשתמש לפי כתובת ה-IP שלו ותראה לו את המוצרים הרלוונטיים ואת מחירם בשקלים

מאיר אורבך 14:1101.10.13
ענקית המסחר האלקטרוני ebay תשיק במהלך ועידת המובייל של "כלכליסט" אפליקציה מקומית חדשה שתאפשר לצרכנים לאתר אך ורק מוצרים שניתן לשלוח לישראל. איתור המוצרים שהחנויות השונות באתר המסחר שולחות לישראל ייעשה באמצעות זיהוי כתובת ה-IP של הקונה ובהתאם להעדפות וההגדרות באפליקציה. כמו כן תציג ebay את המחירים בכל רכישה בשקלים, כך שהקונה לא ייאלץ להמיר את סכום הקנייה מדולרים.

"השינוי באפליקציה והתאמתה לקהל הישראלי נעשו בעקבות זיהוי צורך של הצרכן הישראלי, שרוצה לדעת מראש אילו מהמוצרים המוצעים למכירה ב-ebay ניתן לשלוח לישראל עוד בטרם החליט לקנות אותם", אומר אלעד גולדנברג, מנהל הפעילות העסקית של ebay בישראל.

 

 

אפליקציית איביי החדשה אפליקציית איביי החדשה

 

לדברי גולדנברג, "אחת המגמות בעולם הרכישות המקוונות כיום היא התאמת פלטפורמת המכירה לשוק היעד, ובמקרה שלנו התאמנו את אפליקציית המובייל לצרכן הישראלי. ככלל, אנו רואים כי בשנים האחרונות חלה עלייה חדה ברכישות שמבצעים ישראלים ממכשירי המובייל השונים". הקטגוריות הפופולריות ביותר בקרב ישראלים בחנויות השונות של ebay הן של מכשירי סלולר, צילום דיגיטלי ואופנה.

 

ebay פועלת בישראל באמצעות מרכז הפיתוח שלה בנתניה ובאמצעות מרכז החדשנות שלה בתל אביב. כמו כן ל-ebay בישראל זרוע עסקית הפועלת לקידום עסקים וצרכנים ישראלים בזירת המסחר העולמית של החברה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x