• תפריט
Play

PLAY

או בייבי, איי לאב יור Waze

אפליקציית הניווט האהובה שולחת את חיי האהבה שלכם לחשב מסלול מחדש, התקפת הסייבר הגדולה על ישראל אולי לא גרמה שום נזק אבל השאירה אחריה שיר ממכר במיוחד, מרגרט תאצ'ר עושה מחווה מבריקה למונטי פייתון וסרט שמציג חילוץ תינוקת מאפוקליפסת זומבים

נמרוד צוק 19:2009.04.13

 

1. לחיים טובים יותר, פנה שמאלה

 

זה לא סוד שישראלים אוהבים את ווייז. כיף לדעת איך להגיע לכל מקום, מי נתקע בפקק בדרך ועוד. קליפ זה מרחיב את יכולות אפליקציית הניווט האהובה לתחומי חיים אחרים: דייטינג, סקס ואפילו הליכה ברחוב. כמו שאפשר לראות, זה לא תמיד עובד כמו שצריך - ולהגיע ליעד זה לא בהכרח מה שאתם רוצים שיקרה.

 

 

 

2. האקר האקר תל אביב!

 

אז "מתקפת" ה"סייבר" שהיתה אמורה להחריב את ישראל השבוע התבררה כפיאסקו מוחלט, שעיקרו השלטת המנה הקבועה של היסטריה חסרת בסיס בידי האקרים חובבנים ו"מומחי" אבטחת מידע טרחנים. אבל לפחות דבר אחד טוב יצא ממנה: הלהיט ההיסטרי הזה. המילים שלו אמנם מגנות את ישראל בכל פה, אבל לחן קליט כזה לא שומעים בכל יום. מי יודע, אולי ההאקרים הישראלים שהגיבו להתקפות המקוונות יכתבו גם שיר משלהם. מי שמעוניין להרים את הכפפה, מוזמן לקחת שיעור מהיפופוטם הפקות יוקרה בכתיבת שיר קליט.

 

 

3. זוהי מפלגה לשעבר!

 

מרגרט תאצ'ר הלכה אתמול לעולמה, וזו הזדמנות מצוינת להיזכר בסרטון הזה, בו תועדה תאצ'ר בביצוע מעולה למערכון התוכי המת המפורסם של מונטי פייתון בנאומה בוועידת המפלגה השמרנית. גם לגברות ברזל, מסתבר, יכול להיות חוש הומור משובח.

 

4. איך מחלצים תינוקת מאפוקליפסת זומבים?

 

אתם מוצאים את עצמכם מתעוררים במכונית הרוסה באמצע היער. בת הזוג שלכם הפכה לזומבית ומנסה לאכול אתכם. אתם פצועים ועומדים להפוך בקרוב לזומבי רצחני בעצמכם. הדבר היחיד שנשאר לכם בעולם הוא בתכם התינוקת. איך תביאו אותה למקום מבטחים? הסרט הקצר "קארגו", שהיה מועמד לזכייה בפרס פסטיבל הסרטים האוסטרלי Tropfest, מוכיח שזה אפשרי.

 

   

5. בקיצור, רציתי להעביר את הזמן

 

אז מה אנשים מצלמים ב-Vine, אפליקציית הווידאו של טוויטר? דרך טיפשית אך משעשעת לשרוף זמן מול המחשב היא באמצעות vinepeek.com, אתר שיזרים למסך שלכם רצף אקראי של סרטוני שש שניות מהפיד של האפליקציה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x