שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אינטרנט

האינטרנט הורג את מגזיני הפורנו

תעשיית הפורנו האמריקאית הצליחה להתמודד עם הפיראטיות ברשת - כל עוד המצב הכלכלי היה טוב. עכשיו, כשכולם מתרסקים, גם הפורנוגרפים המצליחים ביותר מתחילים להרגיש את החור בכיס

עידו קינן 16:0612.03.09
עוד לפני שרואים מספרים, תחושת הבטן היא שפורנוגרפיה באינטרנט היא סיפור גדול. אבל הסיפור הזה לא מיתרגם בהכרח לכסף – לא צריך להיות גאון גדול בשביל לדעת שיותר קל למצוא פורנו חינם באינטרנט מאשר קצין צה"ל מלוכסן עיניים במועדון חשפנות.

 

כמו שהחדשות החינמיות באינטרנט
הורגות את העיתונים בתשלום, כך נפגעות מכירות המגזינים, קלטות הווידיאו ותקליטורי הדיוידי של הפורנו בגלל הנגישות הרבה של הפורנו ברשת, בין השאר באתרי הפורנוטיוב הרבים מספור שצצו בשנתיים האחרונות, ואשר ניזונים מתכנים פיראטיים. כשהמצב הכלכלי היה טוב, תעשיית הפורנו חיה בשלום קר עם הפיראטיות האינטרנטית. עכשיו היא מתחילה להרגיש את הצריבה.

 

אבל לא בהכל אשמים הפיראטים. אף שהתעשייה מיהרה לאמץ טכנולוגיות חדשות, אנליסטים אומרים שהיא לא בדקה את עצמה, את המודלים העסקיים שלה ואת האסטרטגיה ארוכת הטווח שלה, בעיקר כי לא נאלצה לעשות זאת: התחזיות תמיד היו ורודות. עכשיו היא חייבת לנצל את ההזדמנות שהמשבר מציג לה ולמצוא דרכים חכמות יותר להכניס יד אל ארנקיהם של חרמני העולם.

 

אחת הדרכים, ולא המבריקה שבהן, היא הקבצנות: אל ראשי תעשיית הרכב האמריקאית, שעלו לוושינגטון לבקש חתיכה מתוכנית התמריצים של הנשיא ברק אובמה, הצטרף גם הפורנוגרף הלוחמני לארי פלינט, המו"ל של האסלר. הוא נימק את הבקשה שלו בכך ש"אמריקאים יכולים להסתדר בלי מכוניות. הם לא יכולים להסתדר בלי סקס".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x