$
30 דקות

30 דקות או פחות

לעקוב אחרי כל עדכוני הרגולציה והחקיקה? יש סטארט-אפ שיעשה את זה בשבילכם

פילו בודקת עבור חברות במגוון תחומים מה המגבלות שמוטלות עליהן בכל אזור - למשל איפה מותר לפרסם קנאביס ואיך. אריק שני, אחד המייסדים, מסביר מאיפה הגיע הרעיון ואיך גייס בתחילת הדרך יותר משתיכנן - וכך הגיע גם אל לקוחות

שירות כלכליסט 19:5001.08.21

מאחורי חלק מתחומי הפעילות הלוהטים ביותר מסתתרת לפעמים רגולציה מסובכת ולא פשוטה למעקב. בתחום הקנאביס שפורח בשנים האחרונות, למשל, רק בתוך ארה"ב עצמה יש הבדלים בין המדינות השונות - איפה אושר שימוש בקנאביס רפואי בלבד, אילו מדינות אישרו קנאביס לכל שימוש אישי, באילו מדינות הוא עדיין אסור, מה מותר לפרסם בכל מדינה ומה אסור. חברת פילו שהקים אריק שני עם שני שותפים ניו יורקים מציעה פתרון לבעיות הכואבות האלו, ולא רק בקנאביס.

 

 

 

לפרקים נוספים של הפודקאסט "30 דקות או פחות" ליחצו כאן

 

פילו היא פלטפורמת ליגל טק ודאטה לעולמות עתירי רגולציה, ומרכזת את המידע עבור חברות בתחומים שונים. בראיון לפודקאסט "30 דקות או פחות" שני מסביר כי מלבד ההבדלים הקיימים, האיסורים והאישורים מתעדכנים מעת לעת וצריך לעקוב אחריהם באופן שוטף. הוא מעריך כי גם אם בתחום הקנאביס יתקבל בעתיד אישור פדרלי לשימוש בכל ארה"ב, עדיין יהיו ניואנסים אזוריים ומקומיים.

 

אריק שני אריק שני

 

 

איך הצליחה החברה לגייס 16 מיליון דולר בסבב הראשון, בו תיכננה לגייס 3 מיליון דולר בלבד, למה חברת סטארט-אפ מניו יורק מקימה את מרכז המו"פ שלה דווקא בחיפה ואיך הגיבה האמא היהודיה כשאריק סיפר לה שהוא עוזר למגדלי קנאביס לשווק את התוצרת שלהם? כל התשובות בפרק החדש של "30 דקות או פחות"

 

 

ראיון שבועי עם יזמים, משקיעים ומנהלים בעולם ההייטק
 
להאזנה לפודקאסט לחצו כאן >>

 

 

מראיינים:

נבות וולק, איש הייטק.

אביב פרנקל, איש התקשורת וסטארט-אפיסט.

 

x