$
הייטק בפקקים

הייטק בפקקים

היתרונות והחסרונות של תלות בחברות ההייטק בגדולות

יש יתרון ב"רכיבה" על המוצרים והיכולות של חברות ענק כמו פייסבוק או גוגל, אבל מה קורה לחברה שתלויה בהן כשהחברות מחליטות לשנות כיוון? הפודקאסט "הייטק בפקקים" בודק את ההשלכות

שירות כלכליסט 14:3403.12.20
איך מתמודדת חברה שתלויה בחברת ענק כמו פייסבוק או גוגל עם שינוי אלגוריתם שיכול לפגוע במוצר, מתי זה חיובי ומתי זה מסוכן, איך זה משפיע על האסטרטגיה של חברה כזו? הפודקאסט "הייטק בפקקים" בוחן את הנושא.

 

 

 

 

(00:00)

הסטארט-אפ של שראל עומר עובד רבות על גבי הרשתות החברתיות. דיברנו עם שראל על האופן בו הם מתמודדים עם עבודה מול פלטפורמות שונות ורבות במקביל, ואיך מבינים נרטיבים מתוך שיחות במגוון ערוצים וצורות תקשורת.

 

(20:10)

בפינת סטארט-אפ בפקקים בשיתוף לאומי טק שוחחנו עם אסף גנות, מנכ"ל ומייסד קונטרולאפ, שמטפלת בתקלות טכניות במגוון פלטפורמות שונות ומשפרת את חווית העובדים שנתקלים בהן.

 

(27:22)

ים דביר מנכ"ל "ספץ", על בוט לסינון מועמדים לעבודה שעובד על גבי וואטסאפ. ים הסביר לנו על האופן שבו הם נשארים ממוקדים, מגנים על עצמם מפני שינויים בפלטפורמות, שיקולים בבחירת השוק והאסטרטגיה.

 

הייטק בפקקים היא שילוב של תכנית רדיו ופודקאסט בשידור חי. אנחנו משדרים ברדיו תל אביב בתדר 102 ובמקביל בפייסבוק לייב באצטדיון הסטארט-אפ ובעמוד הפייסבוק של כלכליסט.  

 

 

כל מה שחדש, מעניין ומיוחד בהייטק הישראלי
 
להאזנה לפודקאסט לחצו כאן >>

 

 

מגישים - אורי טולידאנו ואדר חי

הפקה - נירית כהן וטל חי

x