$
הייטק והון סיכון

נובידיאה הישראלית גייסה 15 מיליון דולר

חברת האינשורטק הישראלית פיתחה מערכת המאפשרת לברוקרים וסוכנים לייעל את עבודתם. סבב הגיוס ישמש להאצת פעילויות המו"פ והחדשנות והגדלת הצוות. עד כה גייסה החברה 23 מיליון דולר

מאיר אורבך 12:0024.11.20
חברת האינשורטק הישראלית נובידיאה (Novidea), שפיתחה מערכת המאפשרת לברוקרים וסוכנים לייעל את עבודתם, גייסה 15 דולר מיליון בסבב B. את הסבב הובילה JAL Ventures Fund II, ולכלכליסט נודע כי השתתפו בו המשקיעים הקיימים, בהם קרן ההשקעות של חברת סיילספורס KT Squared LLC ו-2B Angels.

 

את נובידיאה הקימו ב-2009 רועי אגאבאבא, שרון וולק, רולן שקולניק ויגאל לבדב. החברה גייסה עד כה 23 מיליון דולר ומעסיקה 68 עובדים. מטה החברה ומרכז הפיתוח נמצאים בישראל, אנגליה וארה"ב.

 

הפלטפורמה של החברה מנהלת באופן מלא את מחזור ההפצה בביטוח לרבות מערך המכירה, השירות, מחזור חיי הפוליסה, התפעול, התביעות והניהול הפיננסי הביטוחי. הפלטפורמה כוללת מערך של ניתוחי מידע ואנליטיקות בזמן אמת המספקים תובנות בזמן אמת ומאפשרים שיפור של מדדי הביצוע בכל אחת מהקטגוריות הללו.

רועי אגאבאבא מנכ"ל Novidea רועי אגאבאבא מנכ"ל Novidea צילום: דויד גראב

 

לדברי רועי אגאבאבא, מנכ"ל נובידיאה : "אנו רואים ביקוש הולך וגדל בעולם לפלטפורמה חכמה המתרגמת נתוני ביטוח לתובנות עסקיות בזמן אמת, יכולות אנליטיות מתקדמות ומידע שניתן לפעול לפיו. ההשקעה הנוכחית תאפשר לנובדיה לעמוד בביקוש הגובר ולהמשיך את צמיחתה הגלובלית, תוך הרחבת פעילותה בארה"ב, באירופה ובשווקים נוספים. כמו כן, סבב הגיוס ישמש להאצת פעילויות המו"פ והחדשנות והגדלת הצוות תוך שימת דגש על הצלחת לקוחותינו".

 

יאיר אלבז, שותף בקרן JAL Ventures, מסר : "נובידיאה מנצלת שתי מגמות בלתי ניתנות לעצירה: העברת נתונים למחשוב בענן ושימוש הולך וגובר בתובנות מונחות נתונים בזמן אמת. מגפת הקורונה האיצה את האימוץ של שירותים המתבססים על מחשוב בענן ובעוד חמש שנים, כל גופי הביטוח ישתמשו בטכנולוגיה זו".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x