$
הייטק בפקקים

הייטק בפקקים

איך לקבל החלטות ניהוליות בזמני אי ודאות

ניתוח נתונים, הקצאת משאבים וקבלת החלטות מהירות - מנהלים בחברות הייטק מסבירים איך עוברים תקופת משבר. וגם: הסטארט-אפ שמשנה את חייהם של קשישים

שירות כלכליסט 13:3808.11.20
ההנהלה הבכירה בחברות הייטק צריכה להתמודד עם תקופות של חוסר ודאות כמו משברים כלכליים או בחירות. איך מודדים ואילו החלטות מתקבלות כשהכל משתנה – גם אופן העבודה וגם העולם שבחוץ, מבלי לדעת מה יהיה מחר?  הפודקאסט "הייטק בפקקים" בודק את הנושא.

 

 

 

 

(04:15)

אלדד מניב, נשיא וסמנכ"ל התפעול של חברת טאבולה, עסוק בימים אלה בנתונים יותר מתמיד, ומסביר איך מנתחים נתונים ומקבלים החלטות מהירות כהנהלה בכירה בתקופת משבר.

 

(19:30)

אלירן גלזר, סמנכ"ל הכספים של חברת לייטריקס, מספר על הקצאת המשאבים בתקופות של אי ודאות ואיך הן משפיעות על קבלת ההחלטות בארגון.

 

(34:15)

בפינת סטארט-אפ בפקקים, בשיתוף פועלים הייטק, נכיר את חברת יוניפר, שמשנה את חייהם של קשישים רבים בעולם באמצעות פלטפורמה מתאימה לגיל השלישי, המסייעת להם בתקשורת עם אחרים בלי לצאת מהבית, בהפגת בדידות ובשמירה על פעילות.

 

 

כל מה שחדש, מעניין ומיוחד בהייטק הישראלי
 
להאזנה לפודקאסט לחצו כאן >>

 

 

הייטק בפקקים היא שילוב של תכנית רדיו ופודקאסט בשידור חי. אנחנו משדרים ברדיו תל אביב בתדר 102 ובמקביל בפייסבוק לייב באצטדיון הסטארט-אפ ובעמוד הפייסבוק של כלכליסט.
x