$
הייטק בפקקים

הייטק בפקקים

חדשנות משבשת: שיעורים מהסטארט-אפים שמשנים תעשיות

איך מציגים חדשנות שמייצרת ערך מסוג חדש ודרך עבודה שונה לחלוטין בתעשייה מסוימת? שני יזמים משתפים מהניסיון האישי שלהם בפודקאסט "הייטק בפקקים"

שירות כלכליסט 12:4719.07.20
לא כל חדשנות היא חדשנות משבשת (disruptive innovation), כזו שמייצרת סוג חדש של ערך ודרך חדשה לגמרי לעשות דברים בתעשיה מסוימת. הפודקאסט "הייטק בפקקים" מארח שני יזמים - יהלי סער מטיילור בראנדס ותום ליבנה מורביט, כדי לשמוע על החוויות והניסיון האישיים שלהם ומה הם חושבים שצריך להתקיים בכדי ליצור שיבוש אמיתי.

 

 

 

 

00:00:00

פתיחה וראיון עם יהלי סער, מנכל ומייסד שותף בטיילור בראנדס

איך אפשר להציג דיסראפשן בתחום של יצירתיות? איך הם בנו את המוצר הראשוני שלהם כך שינסה לדמות את צורת החשיבה של המעצב בצוות ומה היו הקשיים שנתקלו בהם מול מעצבים ומול משקיעים?

 

00:29:02

תום ליבנה, מנכ"ל ומייסד ורביט, שמשתמשת בבינה מלאכותית ובמתמללים פרילאנסרים ומייעלת את התחום במקומות שפחות רגילוים לחדשנות, כמו בתי משפט ואוניברסיטאות. החברה מחזיקה קהילה ענקית של כ-15 אלף פרילאנסרים מתמללים - האם נראה תמלול מכונה מדויק במאה אחוז?

 

 

כל מה שחדש, מעניין ומיוחד בהייטק הישראלי
 
להאזנה לפודקאסט לחצו כאן >>

 

 

הייטק בפקקים היא שילוב של תכנית רדיו ופודקאסט בשידור חי. אנחנו משדרים ברדיו תל אביב בתדר 102 ובמקביל בפייסבוק לייב באצטדיון הסטארט-אפ ובעמוד הפייסבוק של כלכליסט
בטל שלח
    לכל התגובות
    x