שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות טכנולוגיה

בלעדי לכלכליסט

לאחר התפטרות המנכ״ל: HP אינדיגו זימנה כ-100 עובדים לשימוע ופיטרה 30 עובדים חיצוניים

על פי הערכה זהו גל הפיטורים הראשון בחברת ההדפסה הנמצאת בבעלות HP. בתחילת החודש הודיע אלון בר-שני, המנכ"ל הוותיק של החברה על עזיבתו וכניסתו של המנכ"ל החדש חיים לויט, שניהל את חטיבת GTM של החברה בארה"ב

מאיר אורבך 18:0528.06.20

חברת אינדיגו הזמינה 102 מעובדי החברה לשימוע לפני פיטורים, והפסיקה את העסקה של 30 עובדים חיצוניים, כך נודע לכלכליסט.

 

בתחילת החודש הודיע אלון בר־שני, מנכ"ל החברה הוותיק, על עזיבתו את החברה. מנכ"ל החברה החדש הוא חיים לויט, שניהל את חטיבת GTM של אינדיגו בארה”ב. על פי הערכה זהו הגל הראשון של הפיטורים בחברת ההדפסה שנמצאת בבעלות HP.

 

בניין HP אינדיגו בניין HP אינדיגו צילום: wikipedia

 

הפיטורים של בר-שני איפשרו את הצעד שלו חיכתה חברת HP העולמית, שרכשה את אינדיגו בשנת 2000 והפכה אותה לחטיבה שלה. אינדיגו מעסיקה כ־2,800 עובדים בישראל, ועוד כ־1,000 ברחבי העולם. ההכנסות של אינדיגו ממכונות הדפוס הדיגיטלי שהיא מוכרת, מגיעות על פי הערכות לכ־1.5 מיליארד יורו בשנה.

 

אינדיגו מייצרת מכונות דפוס קטנות ומהירות המדפיסות בצבעים שונים. החברה פיתחה דיו אלקטרוני שהחליף את אבקת הדיו, והיתה מהראשונות שחיברו את המדפסת למחשב - טכנולוגיה שחוללה מהפכה בענף, הוזילה משמעותית עלויות ההדפסה והחדירה את המדפסות לעסקים קטנים. החברה מוכרת כיום כ־1,000 מערכות הדפסה בשנה. במכונות הדפוס הדיגיטלי של אינדיגו ניתן לייצר ספרי תמונות, כרטיסי ברכה, לוחות שנה, ניירות מכתבים, מזכרות, תוויות ועטיפות. בין לקוחותיה נמצאות נסטלה וקוקה קולה, הנעזרות בחברה ביצור עטיפות בהיקף נמוך יחסית.בעקבות רצונה של החברה לצאת בצעדי קיצוצים נרחבים.

 

מ-HP נמסר: "ישראל הייתה ונותרה אחד ממוקדי הפעילות הגדולים ביותר של HP בעולם ואנו מחוייבים באופן עמוק לשוק הישראלי. השינויים שאנו מבצעים הם הכרחיים כדי להתמודד עם שינויים בשוק, צרכי הלקוחות שלנו וכדי לשמר את החוסן של HP ישראל לטווח הארוך".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x