הייטק בפקקים

הייטק בפקקים

איך להתפרנס כשמקימים סטארט-אפ?

בניגוד לתדמית הנוצצת, העבודה בסטארט-אפ יכולה להיות קשה מאוד בתחילת הדרך ויש מייסדים שעובדים שנים ללא משכורת. הפודקאסט "הייטק בפקקים" בודק איך עושים את זה

שירות כלכליסט 16:5825.06.20
הדרך לאקזיט לא תמיד קלה וקצרה, וגם הגיוס הראשון יכול לקחת זמן - במיוחד בתקופה של משבר כלכלי עולמי. אז ממה מתפרנסים כשרוצים להקים סטארט-אפ? אוכלים חסכונות? אולי אפשר להרים סטארט-אפ בשעות הפנאי? הפודקאסט "הייטק בפקקים" בודק את השאלה הזו, ונראה שאין לה תשובה נכונה אחת.

 

האורחים והמגישים מציגים את הדרכים האפשריות, כולל אלה שאולי לא הכרתם, ומנסים להגיע לתשובות מתאימות, כדי שתוכלו לענות על השאלה הזו עבור עצמכם.

 

 

 

 

00:00:00

פתיחה וחדשות השבוע עם נירית כהן: פיצ'רים חדשים של אפל מתוך כנס המתכנתים השנתי של החברה והגבלות על ויזות לארה"ב שמעיבות על אפשרויות רילוקיישן.

 

08:50

יואב עמית, מייסד שותף באופןרסט ומשקיע אנג'ל - איך זה לעבוד על סטארט-אפ במשך שלוש שנים ללא משכורת? וגם, מה הציפיות שלו מיזמים כמשקיע אנג'ל?

 

25:40

אלישע כהן, מייסד שותף בראן מאקסי - איך לעבוד רק שבוע אחד ללא משכורת קיום ולהשיג השקעה

 

28:00

ענבל שינפלד, משקיעת אנג'ל ומנכל"ית סטארט-אפ בסטיילט, טוענת שלא צריך ולא כדאי לעזוב לעזוב את העבודה כדי לעבוד על הסטארט-אפ. אז איך בכל זאת לעשות את זה?

 

הייטק בפקקים הנה שילוב של תכנית רדיו ופודקאסט בשידור חי. אנחנו משדרים ברדיו תל אביב בתדר 102 ובמקביל בפייסבוק לייב באצטדיון הסטארט-אפ ובעמוד הפייסבוק של כלכליסט.

 

 

כל מה שחדש, מעניין ומיוחד בהייטק הישראלי
 
להאזנה לפודקאסט לחצו כאן >>

 

 

עורך ראשי ומגיש - אדר חי

מגישי משנה - אורי טולידאנו ונירית כהן

הפקה אוטומציות וצילום - שקד דמבו

בטל שלח
    לכל התגובות
    x