$
סייבר

אפשרויות חדשות של אימות זהות ב-CyberArk Alero ישפרו את אבטחת המשתמשים מרחוק

החידושים מאפשרים למשתמשים מרחוק להיכנס למערכות קריטיות בארגון מכל מכשיר נייד, לרבות מכשירי טלפון שאינם סמארטפונים. כמו כן סייברארק מקימה דאטה סנטר חדש באירופה שיתן מענה לביקוש הגלובלי הגדל

בשיתוף סייברארק 11:1618.06.20

סייברארק (נאסד"ק: CYBR) מובילה גלובלית בניהול גישה פריבילגית, הכריזה על חידושים ב-CyberArk Alero המאפשרים למשתמשים מרוחקים להיכנס למערכות קריטיות המנוהלות על-ידי סייברארק מכל מכשיר טלפון נייד, לרבות מכשירים שאינם סמארטפונים.

 

קרוב ל-1.3 מיליארד טלפונים "טיפשים", הקרויים גם non-smartphones נמצאים עדיין בשימוש ברחבי העולם כתוצאה ממגוון סיבות, לרבות אזורים גיאוגרפיים, תקנות ממשלתיות והעדפות של התעשייה. אימוץ השימוש בסמארטפונים במדינות מתפתחות, למשל, נמוך מ-45 אחוזים. בנוסף, באירופה עובדים נמנעים משימוש במכשירי הטלפון הפרטיים שלהם ובכך מעבירים את האחריות למציאת פתרונות חלופיים לארגונים המעסיקים. לא תמיד פתרונות אלה הם מכשירים חכמים.
גיל רפפורט, סגן נשיא, CyberArk Alero גיל רפפורט, סגן נשיא, CyberArk Alero צילום: סייברארק

 

השילוב של אימות רב-גורמים עם גישת "אפס אמון" הופך את CyberArk Alero לפתרון ה-SaaS המועדף המספק למשתמשים מרוחקים גישה פריבילגית מהירה, קלה ומאובטחת על סמך גישה ביומטרית שאינה מצריכה סיסמאות. במקרים שהשימוש בסמארטפון מוגבל, Alero תומך מעכשיו במשלוח הודעות טקסט (SMS) ובהתראות פוש וכך מאפשר ליותר משתמשים מרוחקים, כגון ספקי צד שלישי, עובדים וקבלנים, הזקוקים לעתים קרובות לגישה פריבילגית למערכות ונתונים רגישים לבצע את עבודתם.

 

בנוסף הכריזה סייברארק על הקמת דאטה סנטר חדש בפרנקפורט, גרמניה, למתן מענה לביקוש הגלובלי הגדל ל-Alero. מרכז נתונים זה יתווסף לדאטה סנטרים הקיימים בצפון אמריקה וירחיב את נוכחותו של Alero בעולם. לסיום, כחלק מחיזוק השקעתה בחדשנות, סייברארק רשמה לאחרונה שישה פטנטים על מגוון פיצ'רים של Alero, לרבות אימות זהות ביומטרי.

 

"כיוון שאין גישת אבטחה אחת שמתאימה לכולם, סייברארק ממשיכה לפתח את היכולות של Alero ולהרחיב את תרחישי השימוש שבהם השירות נותן מענה, ובכך תומכת בלקוחות בכל הענפים והאזורים הגיאוגרפיים", אמר גיל רפפורט, סגן נשיא, CyberArk Alero. "אנו גאים בהמשך ההשקעות התומכות בחדשנות ובאימוץ של Alero הודות לגמישות, לגישה ולערך שאנו מעניקים ללקוחות".

 

לפרטים נוספים בקרו כאן 

 

x