$
הייטק בפקקים

הייטק בפקקים

מה מחפשת אינטל במוביט ואיך מגדילים מכירות בימי הקורונה

איך יעזור המידע שאספה מוביט לפרויקט הרכב האוטונומי, האם שיאומי מרגלת אחרי בעלי הסמארטפונים שלה ואילו תובנות יש לגבי מכירות של סטארט-אפ בעידן המגיפה - הנושאים החמים בפודקאסט "הייטק בפקקים"

שירות כלכליסט 16:3207.05.20

מוביט הישראלית נמכרה השבוע תמורת כמיליארד דולר לאינטל, כשהרוכשת האמיתית היא מובילאיי. איך יעזור המידע של הסטארט-אפ שעוסק בתחבורה ציבורית לפרויקט הרכב האוטונומי?  פודקאסט "הייטק בפקקים" בוחן את העסקה, וגם את הדיווחים על כך ששיאומי הסינית אוספת מידע על המשתמשים באמצעות הסמארטפונים שלה ויש גם טיפים למכירות בעידן הקורונה.

 

 

 

 

00:00:00

עסקת מובילאי-מוביט עם הגר רבט, כתבת טק, כלכליסט

מוביט טוענת שאספה מידע רחב איכותי ומדויק יותר על התחבורה הציבורית בעולם בזכות אלפי האדיטורים שלה. מדוע המידע הזה כל כך חשוב לפרויקט המכונית האוטונומית של מובילאי ואינטל?

 

14:00

חדשות השבוע עם נירית כהן

האם הסינים מאזינים למכשירי שיאומי? וואצאפ עושה מאמאצים נוספים להילחם במידע כוזב ומיקרוסופט רוכשת את סייבר אקס

 

26:40

מכירות בעידן קורונה עם מנכ"ל ומייסד שותף בגונג, עמית בן דב

גונג מציעה שירות אופטימיזציית מכירות מבוסס בינה מלאכותית. אילו תובנות עולות במהלך משבר הקורונה? כיצד להתמודד מול לקוחות שנוטים לקיפאון במצבי אי ודאות? ו-3 טיפים מדהימים למכירה

 

מפיקים: אלמוג בן יוסף, שקד דמבו, נירית כהן

עורך ראשי: אדר חי

מנחים – אורי טולידאנו ואדר חי

 

 

כל מה שחדש, מעניין ומיוחד בהייטק הישראלי
 
להאזנה לפודקאסט לחצו כאן >>

 

 

הייטק בפקקים היא שילוב של תכנית רדיו ופודקאסט בשידור חי. אנחנו משדרים ברדיו תל אביב בתדר 102 ובמקביל בפייסבוק לייב באצטדיון הסטארט-אפ ובעמוד הפייסבוק של כלכליסט.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x