$
הייטק והון סיכון

אינטזר סוגרת סבב B בהיקף של 15 מיליון דולר

החברה מפתחת פלטפורמת "חיסון סייבר". את הסבב הובילה קרן OpenView והשתתפו בו גם אינטל קפיטל, מגמה, סמסונג נקסט, USAA affiliate, ואלון כהן - מייסד ומנכ"ל סייברארק לשעבר, וממייסדי אינטזר

הגר רבט 16:0021.01.20
חברת הסייבר הישראלית-אמריקאית אינטזר הודיעה היום (ג׳) על סגירת סבב גיוס B בסך 15 מיליון דולר בהובלת קרן OpenView. בסבב השתתפו גם אינטל קפיטל, מגמה, סמסונג נקסט, USAA affiliate, ואלון כהן - מייסד ומנכ"ל סייברארק לשעבר, וממייסדי אינטזר. לאחר הגיוס הנוכחי מגיע סך ההון שגויס בחברה ל-27 מיליון דולר.

 

אינטזר הוקמה ב-2015 על ידי איתי טבת המכהן כמנכ"ל, לשעבר ראש צוות התגובה של צה"ל לאירועי סייבר (IDF CERT) ; רועי הלוי, (סמנכ"ל טכנולוגיות), לשעבר ארכיטקט לפתרונות הגנה בסייבר לצה"ל ואלון כהן. החברה מפתחת פתרונות אבטחת מידע שמחקים לטענתה את אופן הפעולה של המערכת החיסונית הביולוגית, במטרה להגן מפני נוזקות ולהאיץ תהליכי תגובה באירועי סייבר.  בשבוע שעבר הודיעה החברה על השקת מוצר אבטחה חדש בתחום אבטחת ענן, Intezer Protect, המבוסס על טכנולוגיית הליבה של החברה.

 

אינטזר אינטזר צילום: דדי אליאס

 

הטכנולוגיה שפיתחה מאפשרת לארגונים לאתר ולסווג התקפות סייבר על ידי זיהוי מקורות התוכנה שלהן. זיהוי מקור ההתקפה עצמה מכריח תוקפים לכתוב את קוד התוכנה מחדש בכל פעם, מה שמקשה עליהם מאוד והופך את התקיפה לרווחית הרבה פחות. "אינטזר מובילה את תחום ה-Genetic Malware Analysis" מסר אלון כהן יו"ר הדירקטוריון של אינטזר. "אמנם הגישה הגנטית בעולם הסייבר הינה קטגוריה חדשה יחסית, אך אנחנו עדים ליותר ויותר חברות אשר משלבות גישה זו בפתרונות האבטחה שלהן. סבב גיוס חדש זה יאפשר לאינטזר לחזק את הובלתה בשוק וכמו כן גם להגדיל את היצע המוצרים שלה".

 

מהחברה נמסר גם כי בין לקוחותיה חברות Fortune 500, סטארט-אפים וסוכנויות ממשלתיות מובחרות. בין התגליות של אינטזר היו קמפיינים גדולים של כרייה זדונית של מטבעות דיגיטליים,, תוכנות כופר ואיומים מדינתיים, כגון HiddenWasp, QNAPCrypt ו-PureLocker.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x