$
הייטק והון סיכון

מנכ''לית חדשה לחברת הסייבר אימפרבה

פאם מרפי, מנהלת מנוסה בתחום ה-IT, תוביל כעת את החברה שייסד היזם הישראלי שלמה קרמר. המנכ''ל הקודם, נאלץ לפרוש לאחר שמאגרי המידע של החברה נפרצו ושהיא

מאיר אורבך 17:1008.01.20

חברת אבטחת המידע אימפרבה (Imperva) שייסד היזם הסדרתי שלמה קרמר, הודיעה היום (ד') על מינויה של פאם מרפי, מנהלת מנוסה בתחום התוכנה הארגונית, לתפקיד המנכ״לית. המינוי אושר על ידי חברי הדירקטוריון וייכנס לתוקף באופן מיידי. צ׳רלס גודמן, ששימש כמנכ״ל ביניים, ימשיך לשמש בתפקידו הקודם כיו״ר הדירקטוריון. בחודש אוקטובר האחרון נחשף בכלכליסט שכריס היילן, מנכ''ל החברה הקודם, נאלץ לפרוש מתפקידו לאחר הפריצה שהיתה למאגרי המידע של החברה שחשף מידע רגיש.

 

אימפרבה מעסיקה כ-1,000 עובדים, מתוכם כ-450 בישראל. בסוף 2018 נרכשה החברה בידי קרן ההשקעות האמריקאית תומא בראבו תמורת 2.1 מיליארד דולר, מחיר שהיה גבוה ב־29% ממחיר החברה בבורסת ניו יורק, באותה עת.

פאם מרפי, מנכ''לית אימפרבה החדשה פאם מרפי, מנכ''לית אימפרבה החדשה צילום: Imperva

  

מרפי בתפקידה האחרון שימשה כסמנכ״לית התפעול של אינפור (Infor), חברת התוכנה השלישית בגודלה בעולם. עוד קודם לכן, מילאה מספר תפקידים ניהוליים בתאגיד הענק אורקל (Oracle), כמו גם בחברת הייעוץ אנדרסן וארתור אנדרסן. עמיחי שולמן, ממייסדי אימפרבה ויועץ חיצוני לחברה כיום, אמר: ״זה קרוב לשני עשורים שאימפרבה פועלת בתחום אבטחת המידע, וההצלחה של החברה בשדה הבינלאומי מדברת בעד עצמה. הבחירה בדמות עם רזומה עשיר כמו פאם מרפי מעידה על המחויבות של החברה להמשך צמיחה עסקית וטכנולוגית, שיבואו לידי ביטוי בשורה של פעילויות חדשות בשנים הקרובות״.

 

״אנו נרגשים מהצטרפותה של פאם למאמץ שלנו למנוע מפושעי סייבר פגיעה בנכסים קריטיים״, אמר צ׳רלס גודמן יו״ר הדירקטוריון של החברה. ״כמנהלת מנוסה שהובילה תהליכים בחברות התוכנה הגדולות בעולם, שהפגינה יכולת להביא ערך ללקוחות בהיקף גלובלי, מרפי היא הבחירה הטובה ביותר כדי להוביל את אימפרבה לתקופה נוספת של צמיחה״.

 

״אימפרבה מציעה מגוון פתרונות מדהים המסייע ללקוחות החברה להתמודד עם המורכבות והדינמיות של עולם אבטחת המידע, תוך שהיא מאפשרת שינויים ומעברים עסקיים בשוק שהופך מאתגר יותר ויותר״, אמרה פאם מרפי, המנכ״לית החדשה של החברה. ״אני מצפה להמשיך לגדול, על בסיס היסודות שהונחו על ידי הצוות הניהולי באימפרבה, ולהפיק את המיטב מהמוצרים הקיימים של החברה בשוק. ההתמקדות הבלתי פוסקת בלקוחות שלנו ובצרכים שלהם תמיד תהיה בראש מעייננו, כאשר אנחנו שואפים לנצל את ההזדמנויות שנקרות בדרכנו, כדי להצמיח את החברה הן במישור המקומי והן במישור הבינלאומי״.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x