$
הייטק והון סיכון

BigID מגייסת 50 מיליון דולר בסבב D

חברת הסייבר סגרה את סבב C על אותו הסכום לפני פחות מארבעה חודשים. החברה מפתחת פלטפורמה לניהול מדיניות פרטיות המידע בארגונים. את הסבב הובילה קרן טייגר גלובל

הגר רבט 16:0006.01.20
חברת הסייבר BigID מודיעה היום (ב') על גיוס של 50 מיליון דולר בסבב D בהובלת קרן טייגר גלובל. הסבב הנוכחי של החברה מגיע פחות מארבעה חודשים לאחר שהשלימה סבב C בסך 50 מיליון דולר אותו הובילה קרן Bessemer Venture. בכך מגיע סך ההון שהושקע בחברה לכ-150 מיליון דולר. בחברה סירבו לחשוף את השווי לפיו בוצע הסבב הנוכחי אך ציינו שכלל גם רכיב של סקונדרי עבור משקיעים ותיקים.

BigID הוקמה ב־2016 על ידי דימיטרי סירוטה (מנכ"ל) ומנהל המוצר נמרוד וקס. החברה פיתחה פלטפורמה שמאפשרת לאירגונים לנהל את מדיניות פרטיות המידע שלהם. זאת במטרה לענות על צורכיהם ועל דרישות רגולטוריות כמו GDPR וחוקי ה-CCPA שנכנסו לתוקף בקליפורניה לאחרונה. הטכנולוגיה שפותחה על ידי החברה עושה שימוש ביכולות למידת מכונה ו־Indentity Intelligence כדי למצוא, לעקוב ולהוריד את הסיכון סביב כמויות המידע העצומות שחברות שומרות אודות לקוחותיהן.

מימין נמרוד וקס ודימיטרי סירוטה, BigID מימין נמרוד וקס ודימיטרי סירוטה, BigID צילום: BigID

 

מהחברה נמסר כי במהלך 2019 הכפילה את המכירות פי ארבע בהשוואה לשנים קודמות וכי חתמה על שיתופי פעולה עם חברות ענק כגון: מיקרוסופט, SAP, AWE 

 

דימיטרי סירוטה, מנכ"ל ומייסד משותף של BigID מסר: "החל משנת 2016, BigID שמה לה למטרה לבצע חשיבה מחודשת בנוגע לאחריות המוטלת על ארגונים להגנה על נתונים פרטיים של לקוחותיהם ועובדיהם באמצעות טכנולוגיה חכמה. העמדנו במרכז את הנתונים, והגדרנו מחדש כיצד ארגונים מאתרים, מנהלים ומגנים על אותם הנתונים. המימון החדש משקף הבעת אמון בעשייה של החברה שלנו".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x