$
חדשות טכנולוגיה

פרסום ראשון

רון גורה, סגן נשיא בכיר ב-WeWork העולמית, פורש מהחברה

גורה הקים לפני 4 שנים את פעילות הפיתוח של החברה בישראל. לאורך השנים הגיעה הפעילות בישראל לשיא עם למעלה מ-250 עובדים. גורה בפוסט: "ב-4 החודשים האחרונים היו עליות היו מורדות, אבל אני מאמין שיש לחברה את הצוות והתרבות לעשות את אחד הקאמבקים המפוארים ביותר בהיסטוריה"

מאיר אורבך 17:0719.12.19

רון גורה, סגן נשיא בכיר ב-WeWork העולמית, פורש מהחברה, כך פרסם האחרון בפוסט שפרסם. על פי הודעתו של רון, לאחר 4 שנים סוערות ומיוחדות הוא חש שהגיע הזמן להמשיך הלאה. בשלב הראשון מתכוון רון  לדבריו לקחת פסק זמן.

 

"זו לא היתה החלטה קלה לקבל", כותב גורה בפוסט שפרסם."אני בטוח שהם הצוות המנהל הנוכחי שלה היא תעזור לחברה ללכת קדימה. להיות עובד של החברה ב-4 החודשים האחרוני היה מאוד מאתגר, בלשון המעטה. היו עליות היו מורדות אבל דבר אחד בטוח כולנו היינו חלק מדבר מיוחד מאוד. אני ממשיך להיות גאה במה שהצוות שלי השיג כאן. אני מאמין שיש לחברה את הצוות והתרבות לעשות את אחד הקאמבקים המפוארים ביותר בהיסטוריה".

 

רון גורה. פורש מחברה רון גורה. פורש מחברה צילום: עמית שעל

 

גורה הקים את פעילות הפיתוח של החברה בישראל כאשר הוא היה העובד הראשון והיחיד שלה. לאורך השנים הגיעה הפעילות בישראל לשיא עם למעלה מ-250 עובדים כאשר חלק הארי בפעילות הטכנולוגית של החברה מתבצע בישראל בעיקר מערכות הבילינג ומועדוני הלקוחות.

 

בנובמבר האחרון הודיעה החברה על פיטורים של כ-67 עובדים בישראל. לאחר השלמת מהלך הפיטורים נשארו בישראל כ-150 עובדי פיתוח, ובסה''כ כ-250 עובדים.

x