$
הייטק והון סיכון

חברת Fleetonomy חתמה על עסקה עם יגואר-לנד רובר

סכום העסקה טרם נחשף; החברה הישראלית פיתחה פלטפורמה טכנולוגית להפעלת ציי רכב חכם ואוטונומי, שתהווה בסיס להשקת שירות Havn של ענקית הרכב הבריטית

מאיר אורבך 13:4728.10.19

חברת הסטארט-אפ הישראלית פליטונומי (Fleetonomy) חתמה על שיתוף פעולה עם חברת יגואר-לנד רובר וזרוע ההשקעות שלה, InMotion ונצ'רס. פליטונומי מפתחת פלטפורמה לניהול ציי רכב חכם ואטונומי; החברה הוקמה בסוף 2016 בידי ישראל דואניס וליאור גרשטיין, מעסיקה 25 עובדים בת"א וגייסה עד כה כ-4.5 מיליון דולר. 

 

 

במסגרת ההסכם, תספק פליטונומי את הפלטפורמה הטכנולוגית להשקת והפעלת Havn, שירות חדש של יגואר-לנד רובר. במסגרתו, ניתן יהיה לנהל צי רכב, לשמור על יעילות השירות בזמן אמת, לחזות ביקושים לשירות ברחבי ערים, להפעיל אפליקציות לנהגים ולנוסעים ולהפיק תובנות בזמן אמת.

 

מכונית ה-I-Pace של יגואר מכונית ה-I-Pace של יגואר צילום: יצרן

 

 

השירות יכלול הסעות מבוססות כלי רכב חשמליים יוקרתיים מדגם יגואר I-Pace, והמוצר של פליטונומי יסייע ליצכנית לתכנן במדויק לוחות זמנים של נהגים, סנכון זמנים אופטימליים לטעינת כלי הרכב, ושיפור שירות הלקוחות.  

 

"בשנים האחרונות אנחנו עדים לעלייה משמעותית בביקוש לפלטפורמות תחבורה חכמה מצד יצרניות הרכב הבינלאומיות. הן מחפשות פתרונות שכוללים לא רק יכולות מתקדמות לניהול ציי הרכב, אלא גם יכולת אופטימיזציה לשירות בזמן אמת, ויכולת לשפר ולהגדיל אותו ככל שעובר הזמן", מסר גרנשטיין, סמנכ"ל הפיתוח של פליטונומי. "פלטפורמה גמישה אשר ממוקדת ביעילות השירות וניצול מירבי של כלי הרכב היא רכיב קריטי להצלחה של שירות תחבורה חכמה כמו Havn. אנחנו נרגשים להיות השותפים הטכנולוגיים שמפעילים את Havn ושמחים ללוות את יגואר-לנד רובר לעבר עתיד של שירותי תחבורה חכמים יוקרתיים, גמישים, רווחיים ונוחים לשימוש".

 

 

 

“עבודה לצד השותף הטכנולוגי הנכון היא החלטה קריטית וחשובה עבורינו להצלחת השירות כולו״, מסר לארס קלאוויטר, מנכ״ל סטודיו 107 של אינמושן ונצ'רס, מפעילת Havn. "פלטפורמת התחבורה החכמה של פליטונומי מבטיחה לנו הצלחה ומתאימה לסטנדרטים הגבוהים שיגואר לנד רובר מציבה לשירותי תחבורה חכמים, יוקרתיים, שהם יעילים ומוצדקים כלכלית".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x