$
הייטק והון סיכון

בכיר ב-JFrog: גייסנו הון לפי שווי של 1.5 מיליארד דולר

החברה, שהשיקה לאחרונה קמפיין פרסומי בולט בארץ, ביצעה סבב גיוס משמעותי בשנה שעברה לפי שווי של מיליארד דולר - אך מאז ביצעה גיוס נוסף לפי הערכת שווי מעודכנת; לפיכך, פחות סביר שתנפיק לפי מיליארד דולר, כפי שנטען ברשת

מאיר אורבך 11:2127.10.19

האם JFrog בדרך להנפקה בשווי של מיליארד דולר, כפי שנטען בכלי תקשורת בישראל? בשיחה שערך כלכליסט עם בכיר בחברה, אמר שמאז הגיוס המשמעותי האחרון שלה שהיה לפי שווי של מיליארד דולר, ביצעה ג'ייפרוג גיוס קטן לצורכי רכישת מניות של עובדים בחברה. הגיוס בוצע לפי שווי של כ-1.5 מיליארד דולר. לפיכך פחות סביר שהחברה תנפיק לפי שווי של מיליארד דולר - סכום נמוך משהוגדר בגיוס האחרון שלה.

 

 

לאחרונה הרימה החברה את הפרופיל ואף השיקה בישראל קמפיין חוצות שעלה לה מאות אלפי שקלים. באוקטובר 2018 גייסה החברה 165 מיליון דולר בסבב גיוס רביעי, אותו הובילה Insight Venture Partners.

 

מייסדי החברה שלומי בן חיים, יואב לנדמן ופרד סימון מייסדי החברה שלומי בן חיים, יואב לנדמן ופרד סימון צילום: Shachar Maor - כנפיים סטודיו לצילום

 

 

בין המשקיעות בחברה נמנות הקרנות Battery Ventures, Sapphire Ventures, Scale Venture Partners, Dell Technologies Capital Vintage Investment Partners והקרנות הישראליות Gemini Israel Ventures וקומרה קפיטל Spark Capital ו-Geodesic Capital.

 

ג'ייפרוג, שנוסדה ב-2008 על ידי שלומי בן חיים (מנכ"ל), יואב לנדמן ופרד סימון, גייסה בסבבים קודמים 65 מיליון דולר. החברה פיתחה שורה של מוצרים שמאפשרים אוטומציה מלאה של עדכוני תוכנה, מעקב והפצה. אם בעבר היה צריך לעדכן באופן ידני גרסאות של תוכנה חדשות לבקרים, בג'ייפרוג פיתחו כלים שעוזרים להפוך את התהליך לחלק ובלתי מורגש - הן עבור החברה עצמה והן עבור המשתמשים. כיום, הטכנולוגיה של ג'ייפרוג מעורבת ברוב עדכוני התוכנה בעולם.

 

 

 

מג'ייפרוג נמסר בתגובה: "החברה מכחישה כל קשר לפרסומים האחרונים בתקשורת אודות ההנפקה. הפרסומים והמספרים הנקןבים בהם הם על דעת הכותבים בלבד".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x