$
מכשירים ומדריכים

ממציא אנדרואיד חשף סלולרי חדש, בעיצוב של שלט רחוק

המכשיר הוצג בסדרת ציוצים של אנדי רובין, ללא מידע על המפרט והיכולות שלו; תצורת המסך הארוך והצר תצריך ממשק לא שגרתי, ויתכן שהיצרנית אסנשיאל מתכננת להציבו דווקא כתחרות לטלפונים "טיפשים" שנפוצים בעולם השלישי

רפאל קאהאן 18:0510.10.19

חברת אסנשיאל, יצרנית הסלולר שייסד ממציא אנדרואיד אנדי רובין, חשפה סמארטפון חדש בעל תצורה יוצאת דופן; מדובר במלבן צר מאוד - כמחצית מרוחבו של טלפון ממוצע - ולו גב ססגוני שמחליף צבעים.

 

 

שם המכשיר טרם נחשף, אך נראה שאסנשיאל קרובה להשלמת הפיתוח, וככל הנראה תחשוף אותו רשמית בקרוב. הטלפון הקודם של אסנשיאל, ה-PH1, הוא שהביא לעולם את תצורת מצלמת הסלפי במגרעת בראש המסך.

 

המכשיר החדש של אסנשיאל המכשיר החדש של אסנשיאל צילום: Esential

 

 

ואולם, הדגם לא זכה להצלחה כשהושק בקיץ 2017; כמו כן, חוותה החברה משברים שנעו מעזיבת בכירים, דרך פיטורים נרחבים ועד לעזיבה זמנית של רובין עצמו בשל שערוריית הטרדה מינית.

 

המכשיר החדש נחשף בסדרה של ציוצים של רובין, בהם לא הסביר על המוצר, המפרט שלו או מערכת ההפעלה; העיצוב החריג מצריך גם ממשק לא שגרתי, שמבוסס על כרטיסיות בדומה לתצורה שעיצבה פאלם עבור מכשיר ה-Pre.

 

עיצוב חביב ומפתיע עיצוב חביב ומפתיע צילום: Esential

 

 

ניתן לראות בתמונה מצלמה אחורית בעלת חיישן בודד ומתחתיה מה שנראה כסורק טביעות אצבע. מקדימה מצלמת הסלפי משתמשת בתצורת חריר כמו במכשירי הגלקסי S ונוט של סמסונג. אפליקציות נוספות שנחשפו בממשק כוללות יומן אירועים ואפליקציית מזג אוויר.

 

 

 

עדיין מוקדם לקבוע איך יצליח טלפון כזה בשוק של ימינו, כשהטרנד השולט הוא מסך גדול. יתכן שאסנשיאל מתכננת להציג את המוצר כאלטרנטיבה לטלפונים הפשוטים שנפוצים בעולם השלישי, ותייעד אותו להתחרות במוצרי נוקיה וחברות סיניות שונות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x