$
חדשות טכנולוגיה

"שעת מבחן": בכירי המשקיעים קוראים לתעשיית ההייטק להצביע

עשרות משקיעים הצטרפו ליוזמה של טל בר נוח מקרן הסיכון דיספרטיב וקראו לצאת להצביע ביום שלישי; בין החתומים: חמי פרס, דב מורן, שלמה דברת, אורנה ברי, מודי רוזן ויואל חשין; "איננו יכולים להרשות לעצמנו מועד ג'"; מבצע מיוחד לעידוד ההצבעה גם מאת חברת מכשירי תנועה

מאיר אורבך ושירות כלכליסט 15:3914.09.19

עשרות משקיעים ויזמים יוצאים בקריאה לעובדי תעשיית ההייטק להצביע בבחירות לכנסת ביום שלישי הקרוב. היוזמה היא של טל בר נוח מקרן ההון הסיכון דיסרפטיב, והיא משכה אליה בכירים רבים בתעשייה.

 

 

 

בר נוח קורא לכל עובדי תעשיית הייטק ללכת להצביע בלי קשר לעמדתם. בקריאה שתצא מחר (א') נכתב: "אנחנו, החתומים מטה, פונים אל כל יזמי ועובדי ההייטק לצאת ולממש את חובתכם האזרחית. מדינת ישראל נמצאת בשעת מבחן ואיננו יכולים להרשות לעצמנו ללכת למועד ג׳. כל קול קובע הפעם. אנא דאגו שכולם יגיעו לקלפי בלי שום קשר למה הם מצביעים".

 

טל בר נוח טל בר נוח צילום: אוראל כהן

 

חמי פרס חמי פרס צילום: אוראל כהן

 

בין החתומים:רועי סער מקרן מנגרוב; חמי פרס מפיטנגו; מודי רוזן מקרן מאגמה; שלמה דוברת מייסד קבוצת ויולה; אורנה ברי; יואל חשין -מ-2B; יונתן בן ארצי מפירסט טיים; דב מורן מקרן גרוב; אלון ליפשיץ מהנקו ונצ'ר; עוד חתומים: פיונה דרמון, אהובה ינאי, מירב רותם ואסתר ברק. על פי הערכות, יצטרפו לעצומה עוד משקיעים בכירים בקרוב.

 

 

שלמה דברת שלמה דברת

 

 

יוזמה זו מצטרפת לקריאה של בכירים רבים בתעשיה בכלכליסט לצאת להצביע ב 17 לספטמבר. היום פרסם כלכליסט כי כ-80 מעובדי ECI ישהו בבחירות בנופש בגיאורגיה למרות שהחברה איפשרה להם לצאת לנופש במועד אחר או להקדים את שובם ארצה.  

 

בתוך כך, יוגב גברי, מנכ"ל חברת מכשירי תנועה ומשאיות שהיא נציגת מאן בישראל, יזם מבצע לעידוד ההצבעה. החברה ציפתה בציפוי מיוחד את הוואן המסחרי החדש של מאן בפתקים של כל 42 המפלגות המתמודדות לכנסת עם כרזה המעודדת את ההצבעה. לפי הודעת החברה, "החל מהיום וואן הבחירות של מאן ייסע כל יום כ-12 שעות ברחובות הראשיים, ובאזורים בהם יש תנועה ערה של אנשים".

 

 

יוגב גברי והוואן לעידוד ההצבעה יוגב גברי והוואן לעידוד ההצבעה צילום: מורג ביטן

בטל שלח
    לכל התגובות
    x