$
הייטק והון סיכון

פרסום ראשון

קרן F2 גייסה 54 מיליון דולר

הגיוס בוצע לקרן חדשה צפויה להגיע לכ-75 מיליון דולר; היא מנוהלת בידי ברק רבינוביץ', ג'וני סאקס והיו"ר שלה הוא אדי שלו - כולם יוצאי ג'נסיס הוותיקה. הקרן תמשיך להתמקד בחברות בשלבי פעילות מוקדמים

מאיר אורבך 15:3227.08.19

קרן הון הסיכון הישראלית F2 קפיטל גייסה 54 מיליון דולר לקרן חדשה, שמתוכננת להגיע לכ-75 מיליון דולר - כך עולה ממסמכים שהגישה הקרן לרשות לניירות ערך האמריקאית.

 

 

מדובר בקרן המשך לקרן ג'נסיס הוותיקה; היא מנוהלת בידי ברק רבינוביץ' וג'וני סאקס, והיו"ר שלה הוא אדי שלו - יוצאי ג'נסיס כולם. הקרן מתמחה בהשקעות בחברות בשלבי סיד.  

 

מימין: ברק רבינוביץ' וג'וני סאקס מימין: ברק רבינוביץ' וג'וני סאקס

 

 

הקרן הראשונה של F2 גויסה ב-2017 ועמדה על 60 מיליון דולר; F2 היא השקיעה עד כה ב-15 חברות באמצעותה ובעוד 15 חברות בשלבי הפרה סיד דרך תוכנית Junction, המאיץ שהיא מפעילה. בין היתר, השקיעה ב-Varada , Oriient, Explorium ועוד.

 

 

 

הקרן היא הפעילות ביותר בשלבי הסיד; ב-2018 ביצעה עשר השקעות חדשות. היא למעשה כיום אחת הקרנות המסורתיות היחידות שפועלת בשלב זה, כאשר מרבית הקרנות היום מתמקדות בשלבים המאוחרים של חברות הסטארט-אפ. הג'נקשן הוא מאיץ החברות הראשון שקם בישראל, ב-2011. פעילותו מסייעת לקרן לאתר חברות בשלבים מוקדמים מאוד, לסייע להם להתפתח ולהשקיע בהן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x