שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

חברת Lightico גייסה 14 מיליון דולר

החברה פיתחה מערכת שמאפשרת ללקוחות בנקים, חברות ביטוח וחברות תקשורת למלא ולהעביר בזמן אמת מסמכים, חתימות ואישורים. בסבב הגיוס השתתפו הקרנות מנגרוב ונצ'רס, לול ונצ'רס ועוד

מאיר אורבך 17:0909.07.19

חברת הסטארט-אפ הישראלית לייטיקו (Lightico) גייסה 14 מיליון דולר בסבב ראשון בו השתתפו קרנות הון הסיכון מנגרוב ונצ'רס, לול ונצ'רס, Spinach Angels ו-Crescendo Venture Partners. קודם לכן גייסה סבב סיד של חצי מיליון דולר.

 

 

לייטיקו תיעזר בסבב כדי להאיץ את צמיחתה, הרחבת פיתוח המוצר והגדלת נוכחותה הגלובלית. החברה פיתחה מערכת שמאפשרת ללקוחות בנקים, חברות ביטוח וחברות תקשורת למלא ולהעביר בזמן אמת מסמכים, תעודה מזהה, חתימות, תמונות, אישורי הסכמה, תשלומים ולהחליף תהליכים מסורבלים המוצעים כיום בשוק. כל התהליך מתבצע בצורה מאובטחת ישירות מהסמארטפון של הלקוח.

 

עובדי לייטיקו עובדי לייטיקו צילום: לירון ווסרמן

 

 

בשנה האחרונה הכפילה לייטיקו את גודלה והיא מעסיקה כיום יותר מ-40 איש. הצמיחה נמשכת בימים אלה, והחברה מתכננת להכפיל את גודלה בשנית עד סוף השנה. "לייטיקו מפשטת סגירת עסקאות בין עסקים ללקוחות שלהם, מה שמגביר את המוטיבציה של סוכני המכירות וגם גורם ללקוחות להיות נאמנים יותר", מסר צביקי בן ישי, שותף מייסד ומנכ"ל החברה.

 

 

 

"ללייטיקו יש הבנה חסרת תקדים מהם הצרכים של עסקים היום ומה יהיו הרצונות של הצרכנים מחר", מסר רועי סער מקרן מנגרוב. "מדובר בטכנולוגיה חדשנית, שמצליחה להפוך תהליכים מורכבים למהירים ומאובטחים. מדובר בנקודות בהן עסקאות רבות לא נסגרות. חוויית הלקוח הפכה במהירות לגורם המבדל בין חברות מצטיינות, לחברות שלא מצליחות להתמודד עם השינויים של העידן הדיגיטלי. הצמיחה המהירה של לייטיקו והמוצר הייחודי שהיא פיתחה הופכים אותה לשחקן הבולט ביותר בענף. אנחנו נרגשים להמשיך לתמוך בהם".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x