שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

חברת הסייבר Guardicore גייסה 60 מיליון דולר

החברה פיתחה פלטפורמה להגנה על תשתיות ענן, שנשענת על חלוקת התשתית המוגנת למקטעים נפרדים. את סבב הגיוס הובילה קרן קומרה קפיטל, והשתתפו בו משקיעים ככללטק, באטרי ו-83North

הגר רבט 16:0021.05.19

חברת הסייבר הישראלית גרדיקור (Guardicore) ודיעה היום (ג') על השלמת סבב C בסך 60 מיליון דולר, שמביא את סך ההון שהושקע בה ל-110 מיליון דולר. את הסבב הובילה קרן קומרה קפיטל ולקחו בו חלק Deutsche Telecom Capital Partners, Partech ו-ClalTech, לצד משקיעים קיימים וביניהם Battery Ventures, 83North ו- TPG.

 

 

Guardicore הוקמה ב-2013 על ידי היזמים פבל גורביץ (כמנכ"ל), אריאל צייטליין (מנהל הטכנולוגיה) ודרור סלעי (מנהל הפיתוח העסקי). החברה מפתחת פיתרון להגנה על תשתיות מידע ושירותי ענן. "בתחום הסייבר לא קיים פיתרון יחיד שמתאים לכלל הבעיות" אמר גורביץ לכלכליסט. "הפיתרון שפיתחנו עושה שימוש בסגמנטציה; כמו שדופן של אוניה מחולקת למקטעים כדי שפגיעה בודדת לא תביא לטביעה, כך גם הפיתרון שפיתחנו. מדובר בשיטה שהצריכה עד היום הרבה תכנון ועבודה ואנחנו מציעים פתרון תוכנה שמפשט את העבודה". גורביץ הוסיף שבשנים האחרונות רשמה גרדיקור צמיחה של 250% בכל שנה.

 

 

פבל גורביץ, מנכ"ל החברה ואחד ממייסדיה פבל גורביץ, מנכ"ל החברה ואחד ממייסדיה צילום: גרדיקור

 

 

לקוחות גרדיקור הן חברות בקנה מידה בינוני וגדול מתחום מגוונים כמו פיננסים, תוכן ובריאות, שעושות שימוש בהיקף רחב מאוד של נתונים ואחסון. הסבב הנוכחי מיועד לשמש לה לגיוס כוח אדם ולהגדלת מאמצי הפיתוח.

 

 

בועז דינטי, שותף מייסד בקומרה קפיטל, מסר: "גרדיקור קוראת תגר על גישת האבטחה הרווחת כיום בקרב ארגונים, ומוצרי ה-Firewall שאינם מצליחים לעמוד באתגרים ובקצבים המשתנים של שוק אבטחת המידע. אנו מאמינים כי הגישה החדשנית של החברה תמלא תפקיד מרכזי בעיצוב עתיד האבטחה בארגונים, בכך שתעזור להם להגן טוב יותר על מערכות חיוניות ועל המידע שלהם עם התפתחותה של חברה המבוססת על מידע דיגיטלי".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x