שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

בלעדי לכלכליסט

ערב הנפקתה המתוכננת של גט: סמנכ"ל הכספים פורש מהחברה

טל ברנר עוזב את אפליקציית ההיסעים לאחר 8 שנים, ויעבור לתפקיד דומה בסטארט-אפ הישראלי נטורל אינטליג'נס. יחליפו בתפקיד אלכס אנייצ'ק, בכיר בקרדיט סוויס

מאיר אורבך 07:0431.03.19

ערב הנפקתה המתוכננת של אפליקציית ההיסעים גט הודיע סמנכ"ל הכספים של החברה ב-8 השנים האחרונות, טל ברנר, על פרישתו. כך נודע ל"כלכליסט". עיתוי פרישתו של ברנר מעורר עניין לנוכח ההכרזות האחרונות של מנכ"ל ומייסד החברה דייב וויסר על הנפקה אפשרית של החברה בתל אביב או בלונדון במהלך 2019.

 

 

לאחרונה חשפה החברה את כוונתה להגיע לרווחיות עד סוף השנה הנוכחית, ובהצהרות שנתן וויסר הוא אמר שבדצמבר החברה תרוויח מיליון דולר בחודש ועוד לפני תתקרב לאיזון. בעיתונות האמריקאית היו הערכות שגט בוחנת מכירה של פעילות שירות הנסיעות בניו יורק, ג'ונו, לנוכח השינויים בשכר נהגי המוניות בעיר וחוסר הכדאיות בהעסקתם.

  

טל ברנר טל ברנר צילום: צביקה טישלר

 

 

ברנר יעבור לשמש בתפקיד דומה בחברת הסטארט־אפ הישראלית נטורל אינטליג'נס העוסקת בדירוג והשוואה של מוצרים ושירותים המבוססים על תוכן ממומן, ומעסיקה יותר מ-250 עובדים.

 

במקביל לפרישתו של ברנר הודיעה החברה שאלכסיי אנייצ'יק, בכיר בקרדיט סוויס, יתמנה לסמנכ"ל הכספים החדש של החברה. מגט נמסר כי אנייצ'יק מביא עמו ניסיון עשיר בתחום ההנפקות וגיוס הכספים, לרבות 12 שנים בלונדון בקרדיט סוויס. בתפקידו האחרון הוביל את צוות ההנפקות הבינלאומי של הבנק, וביצע 8 הנפקות באירופה ובארה"ב, וכן 11 גיוסים פרטיים. אנייצ'ק יישב במשרד החברה שבלונדון, מה שמאותת על כוונת החברה להגביר את מאמציה להנפיק בבורסה בעיר.

 

 

 

מGett נמסר: "אנו מודים לטל ברנר על שמונה שנים של תרומה משמעותית להצלחת Gett ולבנייתה.טל הוא דוגמא למסירות, עבודה קשה, והשקעה אינסופית, ואנו מודים לו על כך. אנו מאחלים לטל המון הצלחה בהמשך דרכו, ומשוכנעים כי תרומתו תהיה ניכרת לכל חברה. במקביל, אנו מברכים על כניסתו של אלכסיי אנייצ׳יק לתפקיד סמנכ״ל הכספים החדש של גט".

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x