$
הייטק והון סיכון

ארבעת הבנקים הכי גדולים בארה"ב אימצו טכנולוגיה ישראלית מפתח תקווה

חברת Glassbox, שפיתחה מערכת לניטור ותיעוד שימוש של לקוחות בשירותים מקוונים, נבחרה בידי וולס פארגו, CITI, גי'.פי מורגן צ'ייס ובנק אוף אמריקה. החברה גייסה עד כה כ-32.5 מיליון דולר מקרנות ישראליות ובינלאומיות

מאיר אורבך 10:5510.01.19
חברת הסטארט-אפ הישראלית גלאסבוקס (Glassbox) זכתה בשורת חוזים עם בנקים גדולים בארצות הברית. החברה לא פירסמה את שמותיהם, אך לכלכליסט נודע שמדובר בוולס פארגו, CITI, ג'יי פי מורגן צ'ייס ובנק אוף אמריקה.

 

 

גלאסבוקס פיתחה פלטפורמה שמאפשרת לתעד, להקליט ולנתח פעולות דיגיטליות של משתמשים באתרים ואפליקציות, במטרה ללמוד היכן הם מתקשים בביצוע פעולות ולהפיק מידע ערכי לשירותי לקוחות.

 

ירון מורגנשטרן, מנכ"ל גלאסבוקס ירון מורגנשטרן, מנכ"ל גלאסבוקס צילום: יח"צ גלאסבוקס

 

 

"הכניסה שלנו אל ארבעת השחקנים הפיננסיים הגדולים בארה"ב הוא הישג אדיר ותו תקן שמוכיח שהטכנולוגיה שלנו היא הבטוחה והיעילה ביותר בשוק", מסר ירון מורגנשטרן, מנכ"ל החברה.

 

 

 

החברה נוסדה ב-2010 על ידי יואב שרייבר, ירון גואטה וחנן בלומשטיין. משרדיה ממוקמים בפתח תקווה, לונדון וניו יורק והיא מעסיקה כ-70 עובדים. באוקטובר האחרון הכריזה גלאסבוקס על גיוס של 25 מיליון דולר. את סבב הגיוס הובילה Updata Partners - קרן Growth Equity מוושינגטון הבירה שמתמחה בתחום התוכנה. משקיעים נוספים בסבב כוללים את CEIIF - הזרוע היזמית של CreditEase, גפן קפיטל הישראלית ו-Ibex Investors. השקעה זו העלתה את סך גיוסי ההון של גלאסבוקס לכ-32.5 מיליון דולר.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x