שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
מיתוג מעסיק

מיתוג מעסיק

מנכ"ל ומייסד חברת Spot.IM מספר להייטקיסט איך זה באמת לעבוד בחברה

התחרות על עובדים מוכשרים בענף ההייטק גוברת. במסגרת סדרת הראיונות של ערוץ הייטקיסט עם מנהלים בארגונים, מצאנו כי עבור טאלנטים, הבחירה במקום העבודה הבא מבוססת על הרבה מעבר לתלוש השכר. ראיון 42 מתוך 100 בסדרה; והפעם, נדב שובל, מנכ"ל ומייסד חברת Spot.IM!

בשיתוף מערכת הייטקיסט 14:2402.01.19

1. נדב, מה מאפיין אתכם ואילו ערכים חרטתם על דגלכם?

ב-Spot.IM אנו שואפים שצורת העבודה תישאר ״שטוחה״ ככל שניתן. לכל עובד בחברה המקום והיכולת להשפיע בצורה ישירה על המוצר שלנו, המשתמשים שלנו והשותפים שלנו. כולנו יזמים ואנחנו מעודדים כל עובד בחברה לקחת יוזמה ולהוביל תהליכים שישפיעו על הצוותים ועל החברה כולה. בנוסף אנו מאמינים בביקורת בונה והקשבה, שעבודת צוות היא הדרך היחידה להצליח, ומקפידים על התנהלות נטולת אגו וחגיגת ניצחונות קטנים. כי הדרך להגשמת החלום רצופה בהרבה ניצחונות קטנים שכל אחד מהם הוא עוד שלב בתהליך הצמיחה של הצוות והחברה.

 

2. אילו עובדים ״ירגישו בבית״ ויצליחו בארגון שלכם?

אנשים שאוהבים להשפיע, ליזום ולעבוד קשה יחד עם אנשים שהם אוהבים ומעריכים. Spot.IM היא מקום טוב במיוחד לאנשים אמביציוזיים ששואפים להתפתח ברמה האישית יחד עם החברה שהם עובדים בה ולהפוך להיות הטובים ביותר בתחומם.

 

3. כיצד אתם עוזרים לעובדים להצליח בארגון ולפתח את הקריירה שלהם?

לרשות כל אחד מהעובדים עומד צוות מלווה המורכב ממנהלי החברה, צוות משאבי אנוש ופסיכולוגית החברה. יחד הם מציעים לכל עובד תוכנית התקדמות אישית שמטרתה לגדול ולצמוח בתוך החברה. אנחנו מאמינים מאד באנשים שלנו ושהצמיחה של החברה תלויה בהתפתחות האישית של כל אחד מהם. לראיה, מרבית המנהלים החדשים שנכנסו לתפקיד במהלך 2018 הם עובדי החברה שקודמו.

 

4. אילו אירועים / פעילויות החברה מקיימת לטובת העובדים?

כל יום חמישי נסגר עם האפי האוור צוותי שכולל בדרך כלל משהו טעים ומושחת שאוכלים תוך כדי משחק שמארגן צמד העובדים התורן. עובדי החברה יוצאים הרבה יחד. לאחרונה אירחנו מסיבת חנוכת במרפסת הדק היפייפיה והענקית שלנו. בקומה יש חדר כושר מאובזר לגמרי בחינם והמטבח תמיד מלא בכל טוב גם עבור מי ששומרים על תזונה נכונה וגם לחובבי חטיפים. העובדים יכולים להביא את הכלבים שלהם איתם לעבודה.

צוות Spot.Im צוות Spot.Im

 

5. מה החזון שלכם בכל הקשור לאנשים שעובדים בחברה?

אנחנו פה "לשחק כדי לנצח", וכולנו נצמח עם החברה כשכל עובד מממש את הפוטנציאל שלו.

 

6. כיצד נראה יום עבודה בארגון?

הלו"ז כל כך מגוון וזורם שהדברים הקבועים היחידים הם תחילת השבוע עם כוס קפה מפנקת ונשנוש, בלי לשים לב מגיעה הבירה של חמישי אחה״צ עם החבר׳ה מהעבודה.

 

7. מה מאפיין את העובדים והמנהלים בארגון שלכם? אילו אנשים אתם מחפשים?

 

אנשים מבריקים, יזמים בנשמתם, שלא מפחדים מאתגרים ולא מאמינים ב-״אי אפשר״. אנחנו פועלים בתקשורת פתוחה ומאפשרים לכל איש צוות את המקום לבטא את עצמו ולהוביל תהליכים עיקריים בעבודה.

 

בואו להכיר אותנו לעומק ולהתעדכן במשרות הפתוחות שלנו באתר הקריירה שלנו בהייטקיסט.

 

הייטקיסט פלטפורמת מיתוג המעסיק החדשה והיוקרתית לענף ההייטק בישראל.

 

 

x