$
הייטק והון סיכון

חברת הסייבר Alcide גייסה 7 מיליון דולר

החברה פיתחה פלטפורמת ענן ובה חומת אש גמישה, שמאפשרת לצוותים ארגוניים ליישם ולאכוף מדיניות אבטחה. את סבב הגיוס הובילה CE ונצ'רס והשתתפו בו אינטל קפיטל ואלרון

הגר רבט 16:0020.11.18
חברת הסייבר אלסיד (Alcide) מודיעה היום על גיוס סבב A בסך 7 מיליון ודלר אותו הובילה CE Ventures והשתתפו בו המשקיעים הקודמים בחברה אינטל קפיטל ואלרון. בעקבות הגיוס יצטרף בן וייס, שותף ב-CE Ventures, לדירקטוריון החברה. סך ההון שגויס בחברה עד כה עומד של 12 מיליון דולר.

 

 

אלסיד פיתחה פלטפורמת אבטחת ענן שמאפשרת למנהלי אבטחה בארגונים לקבל תמונת מצב עדכנית על מספר מרכזי המידע ושירותי הענן המיושמים בטכנולוגיות שונות. חומת האש של אלסיד מאפשרת לצוותים להגדיר, ליישם ולאכוף מדיניות אבטחה בפלטפורמות הענן השונות, כדי להשיג פיקוח רצוף והערכת סיכונים.

 

 

רני נחמיאס וגדי נאור, מייסדי החברה רני נחמיאס וגדי נאור, מייסדי החברה

 

 

"בנינו את Alcide כפתרון אבטחה המסוגל לאכוף מדיניות אבטחה ייחודית המבוססת באפליקציה בכל השירותים ולעשות זאת באופן אחיד ואוטומטי. יחד עם זאת, הפתרון מסוגל להתמודד עם הצורך הממשי של צוותי האבטחה וה-DevOps בגישה אחת מקיפה ומאוחדת הכוללת את הרשת, היישומים והשירותים החיצוניים," מסר רני נחמיאס, מנכ"ל ומייסד שותף באלסיד. "אנו מצפים להשתמש בהון שגייסנו כדי להביא את ה-Microservices Firewall שלנו לשווקים אחדים, ולהרחיב את צוותי המכירות והשיווק שלנו המובילים את המהפכה באבטחת הענן".

 

 

 

אנתוני לין, סגן נשיא באינטל קפיטל ומנכ"ל אינטל קפיטל אינטרנשיונל מסר: "מאחר ואימוץ השימוש בפלטפורמות ענן ממשיך להתרחב במהירות, עסקים מתמודדים עם 'שטחים מתים' חדשים באבטחה המאפיינים את הסביבות המבוזרות. פתרון האבטחה של Alcide מסייע להתמודד עם סיכונים אלה בכך שהוא מאפשר לעסקים לאבטח ולפקח באופן אחיד על הסביבות שלהם, ללא תלות ביצרן הענן, עומס העבודה או השירותים מצד שלישי".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x