שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

חברת הסייבר Portshift גייסה 5.3 מיליון דולר מ-Team8

החברה פיתחה מערכת להגנה ושליטה על תשתיות ענן, בה רובד האבטחה כלול בפריסת היישומים הראשונית ולא בשכבה נפרדת. החברה מעסיקה כ-15 איש ומתכננת להכפיל את גודלה ולהתרחב בארה"ב

מאיר אורבך 14:0020.11.18
חברת הסייבר פורטשיפט (Portshift) גייסה 5.3 מיליון דולר מ-Team8 בסבב גיוס ראשון. החברה מפתחת פלטפורמות להגנה ושליטה על תשתיות ענן. היא מציגה פרדיגמת אבטחה במסגרתה מפתחים יכולים לפרוס ולהפעיל יישומים ביעילות ובמהירות, כאשר רובד האבטחה מוכלל כבר בפריסה הראשונית ולא נכפה בצורה בירוקרטית על המפתחים ואנשי התפעול לאחר המעשה.

 

 

החבר נוסדה בידי היזם הסדרתי יוצא צ'ק פוינט רן אילני (מנכ"ל) וזוהר קאופמן, שכיהן כתפקידים בכירים במספר חברות ביניהן CTERA Networks ו-SofaWare. לאחרונה גייסה החברה את ערן גרבינר, סמנכ"ל התפעול לשעבר של Spotinst, שיוביל את הפעילות העסקית. פורטשיפט מעסיקה כיום כ-15 עובדים ומתכננת להכפיל את מצבת הכ"א שלה ולהרחיב את נוכחותה בארה"ב ב-2019.

 

 

אנשי פורטשיפט אנשי פורטשיפט

 

 

מהחברה נמסר שהיא כבר החלה לעבוד עם מספר ארגונים גדולים ממספר מגזרים בעלי פעילות מסיבית בענן, בארצות הברית ובאירופה.

 

"עולם האבטחה הישן, המבוסס על כתובות IP וניהול של טבלאות גישה אינו מסוגל לעמוד בקצב של תשתיות IT כיום", מסר אילני. "כתוצאה מכך נגרם עיוורון מערכתי ואובדן שליטה על הרשת, ואף גרוע מכך - מעקף מלא של האבטחה על ידי מפתחים או אף גרוע מכך - ע"י תוקפים. כדי להתעדכן, האבטחה צריכה 'לזוז שמאלה' ולהשתלב בתהליכי הפיתוח, ההטמעה והתפעול של התשתיות". לדבריו, אבטחה צריכה להיות משהו שצוותי הפיתוח יכולים לנהל כחלק מעבודתם השוטפת, ולא כשכבה נפרדת לאחר שהיישום הוטמע.

 

 

 

"ככל שארגונים שואפים לממש תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית ולהאיץ את מעברם לענן, חייב להיות שינוי בתפיסת האבטחה כזרז המאפשר חדשנות, ולא כאוכף חוקים וכללים באופן בירוקרטי", הוסיף נדב צפריר, מנכ"ל ומייסד-שותף של Team8. "אבטחה ותפעול לא יכולים להתפצל לשני דיונים שונים, עליהם לעבוד יד ביד כדי לאפשר את הצמיחה העסקית ולהבטיח שגשוג ארגוני".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x