$
חדשות טכנולוגיה

קבלו את דיסני+: השקת שירות הסטרימינג צפויה לקראת סוף 2019

החברה הודיעה כי השירות יכלול סדרות חדשות ממותגי מלחמת הכוכבים ומארוול; ייתכן שהוא יושק גם בישראל; ההכנסות זינקו ברבעון השלישי ב-12% והרווח הנקי - ב-33%

עומר כביר 09:1309.11.18
שירות הסטרימינג של דיסני יושק בארה"ב בסוף 2019, ויכלול סדרות חדשות ממותגי מלחמת הכוכבים ומארוול – כך הודיעה הלילה (ו') ענקית הבידור.

 

 

 

השירות, שעל הקמתו הודיעה דיסני לפני יותר משנה , מסתמן כאחת התחרויות המשמעותיות ביותר לנטפליקס, לאור הקניין הרוחני העצום שיש לדיסני בתחום התרבות הפופולרית.

 

"שומרי הגלקסי" של מארוול "שומרי הגלקסי" של מארוול צילום: Marvel

 

בשיחה עם אנליסטים לאחר פרסום דו"חות החברה אתמול גילה יו"ר ומנכ"ל דיסני, בוב איגר, שהשירות יקרא דיסני+ וחשף תכנים מקוריים נוספים שיפותחו בעבורו. דיסני כבר הקימה אתר הרשמה לקבלת עדכונים על השירות, שלמרבה ההפתעה מתפרסם גם בעברית – רמז לכך שייתכן שהחברה מעוניינת להשיק את השירות גם בישראל.

 

תכנים אלו כוללים, לפי הודעה שפורסמה ,סדרת טלוויזיה ממותג "מלחמת הכוכבים", שתהווה הקדמה לסרט Rogue One. הסדרה תעקוב אחר הרפתקאותיו של גיבור הסרט, המורד והמרגל קאסיאן אנדור, בשנים הראשונות של המרד נגד האימפריה. עלילת הסדרה תכלול משימות נועזות להחזרת התקווה לגלקסיה.

 

כוכב הסרט, דייגו לונה, יחזור לגלם את התפקיד. "החזרה ליקום מלחמת הכוכבים מאוד מיוחדת בשבילי", הוא אמר. "יש לי כל כך הרבה זיכרונות מהעבודה הנהדרת שעשינו ביחוד ומערכות היחסים שיצרתי. אנחנו לפני הרפתקה נהדרת, והפורמט החדש והמרגש הזה יתן לנו הזדמנות לחקור את הדמות לעומק.

 

כן מפותחת סדרה ממותג מארוול שתתמקד בדמותו של לוקי, הנבל/אנטי-גיבור שהופיע בכמה מהסרטים בכיכובו של טום הידלסטון. סדרות נוספות שייכללו בשירות, ושעל חלקן כבר הוכרז בעבר, כוללות סיפורים חדשים מ"מפלצות בע"מ" של פיקסר ו"היי סקול מיוזיקל", וסדרת מלחמת הכוכבים נוספת בשם The Mandalorian, שתתרחש אחרי נפילת האימפריה בטרילוגיה המקורית שנמצאת כבר בהפקה.

 

 

 

סך ההכנסות של החברה ברבעון השלישי עלו ב-12% ל-14.3 מיליארד דולר, יותר מתחזיות האנליסטים שעמדו על 13.71 מיליארד. הרווח הנקי עלה ב-33% ל-2.3 מיליארד דולר ולרווח של 1.48 דולר למניה, ועלה בכך על תחזית האנליסטים לרווח של 1.34 דולר למניה. מניותיה של דיסני, שעלו בכמעט 8% מתחילת השנה, התחזקו בשעות המסחר המאוחר ב-1.7% ונסחרו ב-118 דולר למניה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x