שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות טכנולוגיה

אובר מפתחת שירות חדש לעסקים: איתור עובדים למשרות זמניות

השירות ישמש רק עסקים המבקשים לשכור מספר גדול של עובדים באופן מיידי; אובר מקווה להשתמש במאגר הנהגים הגדול שלה, ולספק להם מקור הכנסה נוסף

עומר כביר 12:3419.10.18

אובר מפתחת שירות חדש שיאפשר לעסקים לאתר עובדים למשרות זמניות קצרות טווח – כך מדווח ה"פייננשל טיימס".

 

לפי הדיווח החברה מקווה שהשירות, שיכונה Uber Works, יאפשר לה ליישם את מודל ה"לפי דרישה" של שירות הזמנת הנסיעות שלה על מאגר מידע גדול של עובדי קבלן שישמשו ככוח עבודה זמני, למשל מלצרים או מאבטחים באירועי חברה.

 

השירות יכול לשכנע משקיעים אפשריים בהנפקה המתוכננת של אובר שהחברה היא יותר מסתם שירות תחבורה. בשלב זה לא ברור מתי יושק השירות, אך החברה הגבירה את מאמצי הגיוס ושוכרת צוות "פרויקטים מיוחדים" כדי להוביל אותו.

 

מנכ"ל אובר דארה קוסרשאהי מנכ"ל אובר דארה קוסרשאהי צילום: Expedia

את הקמת השירות מובילה בכירת אובר, רייצ'ל הולט, שעומדת בראש חטיבת "מודלים חדשים", שמפתחת גם את שירותי השכרת האופניים והקורקינטים של החברה.

 

בניגוד לשירותים דוגמת TaskRabbit, שמאפשר למשתמשים לשכור עובדים לביצוע משימות שונות, אובר וורקס ייעוד לעסקים בלבד שמבקשים לשכור מספר גדול של עובדים באופן מיידי. אובר מקווה להשתמש במאגר הנהגים הגדול שלה על מנת להפעיל את השירות ולספק להם מקור הכנסה נוסף בשעות או ימים שאין ביקוש לנסיעות.

 

במקביל מדווח הפייננשל טיימס שאבר השלימה גיוס של 2 מיליארד דולר במכירת איגרות חוב. לפי הדיווח, אובר גייסה 1.5 מיליארד דולר באיגרות של שמונה שנים עם 8% תשואה וחצי מיליארד דולר נוספים באיגרות של חמש שנים עם 7.5% תשואה. המכירה, שהתנהלה בחשאי, זכתה להצלחה והחברה קיבלה הזמנות בסך של יותר מ-3 מיליארד דולר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x