$
הייטק והון סיכון

חברת הסייבר Morphisec תשתף פעולה עם המחלקה לביטחון המולדת בארה"ב

במסגרת השת"פ, תפתח ותטמיע מורפיסק פיתרון שימנע מתקפות על מוסדות פיננסיים, ותקבל מענק ייעודי; החברה מפעילה פלטפורמה שמשנה באופן אקראי איזורים בזיכרון של המערכת המוגנת, כדי להקשות על תוקפים להיערך לפריצות ולהוציאן לפועל

הגר רבט 11:2810.10.18
חברת אבטחת המידע הישראלית מורפיסק (Morphisec) הודיעה על שיתוף פעולה עם המחלקה לביטחון המולדת של ארה"ב (DHS) וקבלת מענק מיוחד לאספקה, פרישה, בדיקה והערכה של פתרון הגנת סייבר.

 

 

מורפיסק, שהוקמה ב-2014, פיתחה פתרון למניעת תקיפות סייבר עוד בטרם התחילו, המבוסס על הגנה בשיטת המטרות הנעות (Moving Target Defense - MTD). "הגנת מטרות נעות היא טכנולוגיה חיונית למניעת מתקפות הסייבר, שממשיכות ומתפתחות כל הזמן ומציבות איום יומיומי לארגונים", מסר רונן יהושע, מנכ"ל החברה.

 

עובדי מורפיסק עובדי מורפיסק

 

 

"מתקפות אלה מסוכנות במיוחד לסביבות VDI שההגנה עליהן מורכבת ביותר. זהו הפרויקט הפדרלי הראשון שלנו וציון דרך חשוב למורפיסק. אנו רואים חשיבות מיוחדת בכך שהפרויקט הזה הוא של מנהל המדע והטכנולוגיה במחלקת בטחון המולדת, אחד הארגונים הראשונים שהבינו שהגנה בשיטת מטרות נעות הינה קריטית לאבטחה".

 

בהתאם להסכם, מורפיסק תפתח ותטמיע מוצר שימנע מתקפות סייבר על מוסדות פיננסיים מבלי לפגום בביצועים הכוללים של המערכות עצמן. החברה הישראלית תקבל גם מענק כחלק מתכנית Silicon Valley Innovation של מינהל המדע והטכנולוגיה במחלקת בטחון המולדת האמריקאית.

 

 

 

מהחברה נמסר כי הפתרון שתפתח הינו מבוסס MTD המשנה באופן אקראי אזורים שונים במרחב הזיכרון של סביבת המערכות לרבות מיקומים ומבנים. בדרך זו, הפתרון מגביר את אי ווודאות והמורכבות הכרוכים בתקיפת המערכת, מקטין את חלון ההזדמנות העומד לרשות התוקפים ומייקר את מאמצי ההתקפה. מורפיסק גייסה עד היום יותר מ-22 מיליון דולר בשני סבבים מהקרן הירושלמית JVP, כמו גם מ-GE Ventures, דויטשה טלקום, OurCrowd ומשקיעים נוספים.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x