$
הייטק והון סיכון

חברת הסייבר Twistlock גייסה 33 מיליון דולר

החברה מפתחת פלטפורמת אבטחה לקונטיינרים וירטואליים ויישומי ענן מקומי. את סבב הגיוס הובילה ICONIQ והשתתפו בו YL ונצ'רס, פולריס ונצ'רס ומשקיעים נוספים. טוויסטלוק צפויה לגייס עובדים רבים, ומתכננת לשלש את גודלה בשנתיים הקרובות

מאיר אורבך 16:0015.08.18

חברת הסייבר טוויסטלוק (Twistlock) גייסה 33 מיליון דולר בהובלת ICONIQ Capital. בסבב השתתפו המשקיעים הקיימים - YL ונצ'רס, פולריס ונצ'רס, ראלי ונצ'רס,

 TenEleven ו-Dell Technologies Capital. עד כה גייסה טוויסטלוק 63 מיליון דולר. מימון זה יאפשר לחברה להרחיב את פעילותה ולחזק את בסיס הלקוחות והשותפים .

 

 

טוויסטלוק מתמחה בתחום של אבטחת קונטיינרים וירטואלים המשמשים לפיתוחי תוכנה. בשיחה עם "כלכליסט" סיפר בן ברנשטיין, מנכ"ל טוויסטלוק: "האבטחה שלנו היא המתאימה לדור החדש של פיתוחי הענן. החברות הוותיקות כמו צ'ק פוינט ואחרות לא מבינות באבטחה של תוכנות שנכתבו בענן. כיום האבטחה שלנו היא חלק מתקן האבטחה של מכון התקנים האמריקאי שקבע איך להגן על קונטיינרים וירטואליים".

 

מייסדי החברה, בן ברנשטיין ודימה סטופל מייסדי החברה, בן ברנשטיין ודימה סטופל

 

 

לדבריו, מאז הושק המוצר הראשון של טוויסטלוק ב-2015, היה ברור שקיים חסך משמעותי בכלי אבטחה שמתאימים לקונטיינרים הללו וליישומי ענן מקומיים. מאז קמה לפני כשלוש שנים, צמח בסיס הלקוחות של החברה ביותר מ-350% בכל שנה, וכיום היא מובילה את סגמנט אבטחת הקונטיינרים כשרבע מחברות פורצ'ן 100 נמנות בין לקוחותיה. החברה גם שכרה עובדים רבים, וגדלה ב-200% בכל שנה ואף פתחה חמישה משרדים חדשים ברחבי העולם.

 

 

 

בעקבות ההשקעה הנוכחית, צפויה החברה להגדיל באופן משמעותי את מרכז הפיתוח בהרצליה והחברה תגייס עובדים בישראל בכל התחומים – פיתוח, ניהול מוצר, בקרה ומחקר. "יש לנו כיום 80 עובדים, כאשר מחציתם בישראל, אנחנו רוצים לשלש ואף יותר את מספר העובדים שלנו בשנתיים הקרובות. האתגר הכי גדול שלנו הוא איך לגייס את העובדים הטובים ביותר. אין לנו כל כוונה לפתוח מרכזי פיתוח במקומות אחרים אלא רק להתמקד בישראל", אמר ברנשטיין.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x