$
מכשירים ומדריכים

פצצת נוסטלגיה: סגה משיקה גרסת מיני ל-Mega Drive

קונסולת המשחקים הקלאסית זוכה במהדורה חדשה, שתגיע עם משחקים כסוניק ומורטל קומבט. היא תתחבר למסך בכבל HDMI, אך תשמור על הגרפיקה העתיקה של הניינטיז. המטרה: לרכוב על גלי הנוסטלגיה ולחזק את המותג

יואב סטולר 19:0117.04.18

סגה מצטרפת לטרנד נוסטלגיית החומרה ששוטף את תעשיית הגיימינג: במלוא כ-30 שנה ליציאתו לשוק של ה-Mega Drive, תשיק סגה ב-2018 את הגרסה המחודשת והמוקטנת של קונסולת המשחקים, תחת השם Mega Drive Mini.

 

 

במתכונת דומה לזו של ה-Super Nintendo Classic Mini גם בקונסולה זו יוכלו המשתמשים ליהנות מאותם משחקים שהיו פופולריים בניינטיז - סוניק, מורטל קומבט ואחרים. המשחקים יגיעו מותקנים מראש בקונסולה, שאמנם תתחבר למסך עם כבל HDMI, אך תשמור על איכות גרפית של 16 ביט.

 

מגה דרייב, גרסת 2018 מגה דרייב, גרסת 2018 צילום: SEGA

 

 

עדיין לא ידוע כמה משחקים תכיל הקונסולה, בעוד שהמתחרה מבית נינטנדו מציעה כ-20 משחקים מובנים. תחילה ישווק המכשיר ביפן, כשמחירו עדיין לא פורסם אולם המחיר של הקונסולה המקבילה עומד על כ-79 דולר.

 

 

 

בנוסף, הודיעה סגה שתשווק 15 משחקים בגרסאות ל-Switch, הקונסולה העדכנית של נינטנדו. בזמנו הגיעה המגה דרייב להיקף מכירות של 30 מיליון יחידות ברחבי העולם. עתה, כשגם אטארי, נינטנדו וסגה מכוונות אל ילידי שנות ה-80 וה-90, מעניין יהיה לראות האם יהיו הקונסולות המחודשות להיט מכירות או פריט איזוטרי לאספנים.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x