מכשירים

ספוטיפיי הציעה למשתמשים להזמין רמקול מתוצרתה לרכב

החברה פרסמה הצעה להזמנה מוקדמת של מוצר חומרה ראשון, מעין רמקול קטן שמתחבר למכונית. יכולותיו ותכונותיו טרם נחשפו ולא ידוע אם יישען על הפעלה קולית. לפי הערכות, ייחשף רשמית באירוע ב-24 בחודש

יואב סטולר 14:1408.04.18

ספוטיפיי בין משתמשיה הצעה להירשם להזמנה מוקדמת של מוצר חומרה חדש - כך עולה מפרסומים של גולשים באתר רדיט. מדובר בנגן מוזיקה ייעודי לרכב, שלפי הפרסומים יעלה בין 13 ל-15 דולר בחודש.

 

 

בשלב זה ידוע מעט מאוד על המוצר, שכן גולשים שהקליקו על ההזמנה שנשלחה להם הועברו לעמוד תקול באפליקציית החברה. עם זאת, הציגה ההצעה את המכשיר עצמו - רמקול קטן שמתחבר לתריסי המזגן במכונית, כשהוא מציג על מסך את השיר שמתנגן ואמור לכלול יכולת תקשורת דור 4 עצמאית.

 

ההזמנה שהפיצה ספוטיפיי ההזמנה שהפיצה ספוטיפיי צילום: reddit

 

 

לרמקול אמנם יש שני לחצנים פיזיים, אך יצרניות חומרה לרכב מעדיפות לצמצם ממשקים נפרדים במוצריהן מטעמי בטיחות נסיעה, כך שיש להניח שהחברה תשלב את ממשק הרמקול בזה של מערכת הבידור במכונית. בחודש שעבר דווח שספוטיפיי מפתחת יכולת הפעלה קולית, שיתכן שתשולב במוצר.

 

ספוטיפיי מכנסת מסיבת עיתונאים מסתורית ב-24 באפריל בניו יורק. עדיין לא ידוע מה ייחשף בו והחברה הסתפקה ואמרה ש"תכריז על דברים חדשים". לפי הערכות, הרמקול האמור הוא אחד המוצרים שתציג.

 

 

 

בסוף פברואר דווח שחברת הסטרימינג פרסמה משרות בתחום החומרה, מה שמחזק את ההערכות שברצונה להיכנס לתחום. החברה חיפשה מנהלי מוצר מנוסים לתחומי הפיתוח, הניהול, השיווק והובלת מוצרים שלדבריה "יעניקו עוד מחווית המוזיקה וינגישו אותה לעוד אנשים".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x