$
חדשות טכנולוגיה

אנטוני נוטו עוזב את טוויטר, יתמנה למנכ"ל SoFi

סמנכ"ל התפעול של הרשת החברתית, שביצע בה מספר תפקידים בכירים מאז 2014, ינהל את חברת הפינטק SoFi החל ממרץ הקרוב; עדיין לא ידוע מי ימלא את מקומו בטוויטר

שירות כלכליסט 17:0723.01.18

אנטוני נוטו, סמנכ"ל התפעול של טוויטר, עוזב את תפקידו ויתמנה למנכ"ל הסטארט-אפ SoFi. נוטו ייכנס לתפקידו החדש ב-1 במרץ הקרוב, ועדיין לא ידוע מי ימלא את מקומו בהנהלת הרשת החברתית.

 

 

חברת SoFi היא סטארט-אפ בולט בזירת הפינטק, ומציעה שירותי הלוואוות ומימון לעצמאיים, סטודנטים וחברות.

 

אנטוני נוטו אנטוני נוטו צילום: StreetInsider

 

 

בשנה האחרונה עלתה SoFi לכותרות על רקע שורת משברים בהנהלתה: בספטמבר האחרון התפטר המנכ"ל מייק קגני, על רקע שערוריית הטרדה מינית ומקרי הונאה בהם לקחו חלק בכירים בהנהלה. ביחד עם קגני עזבו את SoFi עוד מספר בכירים – ביניהם סמנכ"ל התפעול ומנהל הרווחים (CRO).

 

 

נוטו החל לעבוד בטוויטר ב-2014, לאחר תקופה ארוכה בה כיהן בתפקידים בכירים בגולדמן-סאקס – וקיבל מענק חתימה שהוערך ביותר מ-60 מיליון דולר במניות. עד 2016 כיהן כסמנכ"ל הכספים של הרשת החברתית, ואז הועבר לתפקיד סמנכ"ל תפעול במקומו של אדם ביין שפרש מהחברה. בין היתר, התווה את תפיסת כמה ממוצרי החברה והוביל את פעילותה בתחומי הווידאו והשידורים החיים. נוטו הוביל שיתופי פעולה כדוגמת החבירה של טוויטר לבלומברג ולליגת הפוטבול האמריקאית NFL.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x