שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

LG בחרה ב-eyeSight הישראלית למערכות הבידור לרכב שלה

החברה תספק לענקית הקוריאנית מערכות שליטה מבוססות מחווה עבור מערכת הבידור לרכב. היקף העסקה הוא תלוי הזמנות אך היקפו יכול להגיע למיליוני דולרים

עומר כביר 13:3801.01.18

LG בחרה ב-eyeSight הישראלית כספקית המועדפת של מערכות שליטה מבוססת מחווה למערכות הבידור לרכב שלה – כך לפי אייסייט. החוזה עם LG לא כולל סכום כספי, פרט להחזר עלויות פיתוח שאינו משמעותי במיוחד, או התחייבות למספר המערכות שיותקנו. עם זאת לדברי מנהל תחום הרכב באייסייט, איאן לוי, ההסכם יכול להניב לחברה הכנסות של מיליוני דולרים.

אייסייט היא מחברות הסטארט-אפ הוותיקות בתחום יישומי ראיית מכונה, ולאחרונה החלה גם להציע מערכת לניטור פנים הרכב שכוללת יכולות כמו שליטה באמצעות מחוות במערכות הרכב השונות או ניטור נהגים וזיהוי נוסעים.

טכנולוגיית זיהוי המחוות של eyeSight טכנולוגיית זיהוי המחוות של eyeSight

 

במסגרת שיתוף הפעולה עם LG, ענקית הטכנולוגיה מקוריאה הדרומית תציע את יכולות השליטה במחוות של אייסייט כברירת מחדל בעבור כל יצרנית רכב שתתקין את מערכת הבידור והמידע שלה. אף שהיצרניות יכולות לבחור לוותר על תכונה זו או לשלב יכולות דומות של ספק אחר, סימון אייסייט כספקית מועדפת מהווה הכרה חשובה ביכולות המערכת שלה ומגדיל בצורה ניכרת את האפשרות שיצרניות רכב ייבחרו לשלב אותה.

 

לדברי לוי, LG כבר חתמה על חוזה עם יצרנית רכב גדולה אחת במסגרתו תותקן מערכת השליטה במחוות של אייסייט, והחברה גם נמצאת במגעים בשלבים סופיים להתקנת מערכות בידור ברכבים של כמה יצרניות אחרות, שגם את השליטה במחוות בעבורם צפויה לספק אייסייט.

 

במקביל, אמר לוי, מנהלת אייסייט מגעים עם ספקיות אחרות של מערכות בידור לרכב לאספקת פתרונות שליטה באמצעות מחוות ופתרונות אחרים מבוססי ראיית מכונה לפנים הרכב, דוגמת ניטור נהגים וזיהוי נוסעים. "יש מגעים עם כמה ספקיות מדרג ראשון (Tier 1) וכמה יצרני רכב להטמעת המערכת", אמר לוי. "ברוב המקרים החוזים יהיו באמצעות ספק ישיר, אבל אנחנו גם עובדים ישירות עם היצרניות בסוגיות כמו פיתוח יכולות ובדיקה".

 

לוי הוסיף: "אנחנו מעורבים בראיית מכונה כבר כמה שנים, אבל חדשים יחסית בשוק הרכב. קבלת הכרה ושותפו מחברה כזוף זה פוש גדול מבחינתנו. זו התחלה של שיתוף פעולה גדול מאוד עם LG, לא רק בשליטה באמצעות מחוות אלא בכל הנוגע לשימוש בייישומי ראיית מכונה בתוך הרכב".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x