$
הייטק והון סיכון

Amenity Analytics השלימה סבב גיוס ראשון של 7.6 מיליון דולר

החברה פיתחה פלטפורמה להפקת תובנות ממידע טקסטואלי, שמאפשר לתאגידים להרחיב את הידע שלהם ע"ב מסמכים, דו"חות ותמלילי שיחות. את סבב הגיוס הובילה קרן SOMV

הגר רבט 18:0121.08.17
חברת כריית המידע הישראלית אמנטי אנליטיקס (Amenity Analytics) הכריזה היום (ב') על השלמת סבב A בסך 7.6 מיליון דולר בהובלת קרן State of Mind Ventures. יובל בהרב, שותף מנהל בקרן SOMV, הצטרף לדירקטוריון החברה.

 

 

אמנטי אנליטיקס פיתחה פלטפורמה לחילוץ תובנות ממידע טקסטואלי, שמשתמשת בבינה מלאכותית. בין לקוחות החברה נמנות חברות Fortune 100 וקרנות גידור גדולות, שעושות שימוש במוצר כדי לזהות ולחלץ נתונים ממסמכים שהוגשו לרגולטורים, תמלילים של שיחות ועידה, חדשות, מדיה חברתית, דו"חות מחקר ועוד.

 

נתנאל סטורץ' וחדווה פלדמן, ממייסדי החברה נתנאל סטורץ' וחדווה פלדמן, ממייסדי החברה

 

 

החברה הוקמה ב-2015 על ידי נתנאל סטורץ' שהיה בעל קרן גידור ניו יורקית; חדווה פלדמן, מנהלת בכירה בתעשיית ההייטק בישראל; ובעלה, פרופ' רונן פלדמן, מדען מוביל בתחום הבינה המלאכותית, מחלוצי תחום כריית הטקסט. היא מעסיקה כיום כ-20 איש בישראל ובניו יורק ומתכוונת לצרף עובדים נוספים בעקבות הגיוס. פלטפורמת חילוץ הנתונים של החברה משלבת בין למידת מכונה, ניתוח סנטימנט וניבוי אנליטי במטרה לספק רמות דיוק מהגבוהות בענף.

 

"בעולם עמוס המידע של היום, החברות המנצחות בשוק הן אלה שלוקחות גישה אקטיבית למידע שלהן", אמר ל"כלכליסט" מנכ"ל החברה נתנאל סטורץ'. "אנחנו עובדים עם בנקי השקעות, חברות מדיה ועם כמה מהקרנות הגדולות בעולם, אלה גופים שדורשים רמת דיוק גבוהה במיוחד ואנחנו יכולים להציע להם שיפור של 25%-20% בביצועים".

 

 

יובל בהרב, שותף מנהל ב-State of Mind Ventures אמר ל"כלכליסט": "כמויות הדאטה העצומות שמיוצרות ללא הפסקה על ידי אנשים, מכונות וחיישנים רק הולכות וגדלות. אחד האתגרים הגדולים הולך להיות היכולת להוציא מהמידע הזה תובנות שאפשר לפעול על בסיסן. בעולם הפיננסים זה הכי מודגש - מי שמצליח לקרוא בתוך הטקסט משהו שמישהו אחר לא קרא או לעשות זאת מהר יותר הוא זה שירוויח. אמניטי עושה את זה באיכות הגבוהה ביותר בשוק ומאפשרת ללקוחות לקחת את המודלים ולשפר אותם עם ידע של עצמם".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x