שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות טכנולוגיה

מנכ"ל ניוסופט: "הטכנולוגיה הישראלית זקוקה לתשתית ולקהל יעד"

כך לדברי לו ז'יראן, מנכ"ל החברה המובילה בסין בתחום מערכות המידע בתחום הרפואי, בדגש על שירותים מותאמים אישית לחולים ולרופאים כאחד. "השת"פ בין ישראל לסין הוא סופר-חשוב", הוסיף

רחלי בינדמן, הונג קונג 10:4526.06.17

באתי לדבר על הזדמנויות לישראל בתחום ה-House Care - תחום משקי הבית. האוכלוסייה הסינית גדלה בקצב מסחרר. אם מסתכלים על האתגרים של סין ואין ספק שהמשמעותי שבהם הוא עצם העובדה שהאוכלוסייה גדלה, מאריכה חיים ודורשת איכות חיים גבוהה יותר כאשר הטיפול הרפואי הקונבנציונלי כבר לא מספק את הצרכים שלה", כך לדברי לו ז'יראן , יו"ר ומנכ"ל ניוסופט הסינית, בועידת החדשנות וההשקעות ישראל סין.

 

 

ניוסופט היא כיום החברה המובילה בסין בתחום מערכות המידע המתמקדת בשנים האחרונות בתחום הרפואי, בדגש על House Care ושירותים רפואיים מותאמים אישית. ניוסופט השיקה באחרונה קרן השקעות משותפת עם אינפיניטי בתחום מדעי החיים עם היקף השקעות מתוכנן של 250 מיליון דולר.

 

 

לו ז'יראן יו"ר ומנכ"ל ניוסופט הסינית לו ז'יראן יו"ר ומנכ"ל ניוסופט הסינית צילום: אלעד גרשגורן

 

 

לדברי ז'יראן "עיר שנחשבת קטנה בסין כוללת מיליון תושבים והיקף השירותים הרפואיים וכמות הרופאים הזמינים פשוט אינה מספיקה לשרת את הצרכים של האוכלוסייה". לדבריו, "סין מאד מפותחת בתחום הטכנולוגיה החכמה והמערכות החכמות. אנחנו מחברים אנשים כמעט לכל דבר וזה מה שניוסופט מציעה בתחום השירותים הרפואיים. המערכות שפיתחנו יכולות לעקוב באופן מותאם אישית אחרי כל מטופל, ולאפשר לרפואה להציע לו טיפול מותאם אישית לצרכיו. המטרה שלנו היא ליצור אקוסיסטם בתחום הרפואה. כמובן שזה מערב חברות ביטוח, שירותי ביטוח סוציאלי, את ספקי השירותים הרפואיים וכמובן את הפרט. החברה שלנו בונה מערכות שיאפשרו חיבור של משקי הבית לבתי החולים. אנחנו מחזיקים בנתח שוק של 50% בשירותי IT בתחום הביטוח הסוציאלי שמשתמשים בפלטפורמות שבנינו. במובן זה, הביטוח המסחרי פחות מפותח אל מול הביטוח הסוציאלי אבל אנחנו מצפים שבעשור הקרוב זה ישתנה.

 

"למעשה יצרנו בית חולים מבוסס טכנולוגיית ענן. המטרה שלנו היא לאפשר לרופאים להשתמש ב-IT שאנחנו מפתחים כדי לספק את השירותים הרפואיים. בכל המובנים האלה השת"פ בין ישראל לסין הוא סופר חשוב. אנחנו זקוקים עבור כל מה שאמרתי לטכנולוגיה חדשנית, לשירותי ביג דאטה וישראל היא אחת המדינות המתקדמות בעולם בתחום מדעי החיים ושירותי הטיפול הרפואי בתוך הבית, אבל הטכנולוגיה הישראלית זקוקה לתשתית ולקהל יעד כדי ליישם את הרעיונות שלה ובדיוק בשביל זה אנחנו צריכים לשתף פעולה. אינפינטי מסייעת לנו לייצר את הקשרים הללו עם היזמים הישראלים שיכולים לעבוד יחד עם האומה הסינית שהיא בעצם השוק מספר אחד בעולם למתן שירותים רפואיים למשקי בית".

 

ניוסופט מכוונת להוביל את התחום של שירותים רפואיים מותאמים אישית והיא סייעה לבתי חולים גדולים לפתח מערכות ניהול שיאפשרו להם לספק שירותי רפואי בשלט רחוק לפציינטים. בנוסף, החברה מספקת לבתי חולים סוגים שונים של מערכות הדמיה דיגטליות ובכלל זה סיטי, אם.ארי.איי, ואולטרסאונד אבחנתי. הקרן המשותפת של ניוסופט ואינפיניטי צפויה להשקיע בחברות מכשור רפואי הכוללות פן דיגיטלי ובחברות המנהלות מידע דיגיטלי בתחום הרפואי.

 

לדוגמא, הקרן צפויה לפעול לאתר חברות הפועלות בתחום ניהול מאגרי מידע וחברות המייצרות מכשירים רפואיים לצרכן שמאפשרים להם לתקשר עם אנשי מקצוע בשלט רחוק.

 

ניוסופט נחשבת כיום לחברת ה-IT הגדולה בסין, החולשת על כ-50% משוק הבריאות בסין עם התמחות בפיתוח תוכנה עבור הסקטור התעשייתי. לחברה כ-20 אלף עובדים הפזורים בין 8 מרכזים אזוריים, 6 מרכזי פיתוח וכ-40 משרדים מקומיים ברחבי סין. החברה גם מפעילה 3 מרכזים אוניברסיטאיים, בהם לומדים

כ-35 אלף סטודנטים במקצועות המחשבים וההנדסה. ניוסופט מספקת שירותים בתחומים מגוונים, בהם מכשור רפואי ופתרונות נלווים לטיפול ביתי ולבתי חולים

בטל שלח
    לכל התגובות
    x