• תפריט
הייטק והון סיכון

מנכ"ל EMC לשעבר מצטרף כיועץ לקרן 83North הישראלית

ג'ו טוצ'י עבד ב-EMC במשך 16 שנים והוביל את רכישתה בידי Dell ב-67 מיליארד דולר, מעסקאות הטכנולוגיה הגדולות בהיסטוריה. הקרן שיתפה פעולה עם EMC בעבר בהשקעות ורכישות

מאיר אורבך 11:0919.06.17

ג'ו טוצ'י, מנכ"ל ויו"ר EMC לשעבר, יכהן כיועץ מיוחד לקרן הון הסיכון 83North. טוצ'י הצטרף ל-EMC ב-2000 ועבד בה עד ספטמבר 2016.

ב-2016 התמזגה EMC עם Dell, בעסקה שהיתה אחת ממיזוגי הטכנולוגיה הגדולים בכל הזמנים - והעניקה ל-EMC שווי של 67 מיליארד דולר. טוצ'י עזב את החברה לאחר סגירת העסקה. כיום מכהן טוצ'י כמנכ"ל ויו"ר משותף ב-GTY Technology Holdings וכיו"ר של Bridge Growth Partners.

 

ג'ו טוצ'י ג'ו טוצ'י צילום: Dell EMC

 

"ב-EMC עבדתי עם השותפים ב-83North ואני מאמין בגישה שלהם להשקעות הון סיכון", אמר טוצ'י. "אני עוקב מקרוב אחר התחומים שבהם הקרן משקיעה ברחבי העולם, שרבים מהם עוברים שינויים עמוקים דרך טכנולוגיה וחדשנות. אני מצפה לחלוק את הניסיון שלי ולייעץ לחברות הפורטפוליו של הקרן".

 

גיל גורן, שותף ב-83North אמר: "פעלתי תחת הנהגתו של ג'ו במשך שנים רבות בחברת EMC, ואני בטוח שהוא יתרום תרומה משמעותית לקרן ולחברות הפורטפוליו שלנו. בניית חברות גדולות ועצמאיות זו משימה קשה, ומנהלים ספורים עשו זאת בהיקף שבו עשה זאת ג'ו ב-EMC". הקשרים בין טוצ'י ל-83North כללו גם את רכישת ScaleIO – ב-2013 והשקעות משותפות בין EMC ל-83North בכמה חברות טכנולוגיה ישראליות כגון Guardicore. ארז עופר, שותף בקרן, היה חבר בהנהלת EMC תחת הנהגתו של טוצ'י לפני שהצטרף ל- 83North.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x