• תפריט
הייטק והון סיכון

Zooz חתמה על הסכם עם ענקית התשלומים PayU

החברה הישראלית מפתחת טכנולוגיה לאופטימיזציית לעמלות סליקה בענן, שמאפשרת לקמעונאים לבחור סולק מתאים לעסקיהם. PayU האירופית פועלת בכל העולם וצפויה להכניס את זוז לשווקים במדינות מתפתחות

הגר רבט 13:0508.06.17

חברת טכנולוגיית הסליקה הישראלית זוז (Zooz) חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת התשלומים האירופית PayU. זוז פיתחה שירות מבוסס ענן שמבצע אופטימיזציה לעמלות הסליקה.

השירות מסופק לקמעונאים ובתי עסק ומספק להם גמישות בבחירת הסולק מתוך סולקים רבים ברחבי העולם. הבחירה האוטומטית בסולק נעשית לפי שיקולים של עמלת הסליקה הנמוכה ביותר באותו הרגע וכן הסיכוי לאישור העסקה. במקביל, זוז גם מספקת שירותים משלימים על גבי המערכת.

אורן לוי, מנכ"ל החברה אורן לוי, מנכ"ל החברה צילום: נמרוד גליקמן

 

אורן לוי, מנכ"ל ובעלים משותף של החברה, אמר ל"כלכליסט": "מדובר בהסכם שיתוף פעולה מהפכני בעולם התשלומים, זו פעם ראשונה שחברת סליקה גדולה כמו PayU מייצרת שכבה טכנולוגית מתקדמת שזמינה לכלל הלקוחות שלה. מבחינתו מדובר בערוץ הפצה מוכר וידוע בתחום התשלומים שכבר עובד עם כמה מהמותגים הגדולים בעולם".

 

PayU פעילה בכמה מדינות מתפתחות ושיתוף הפעולה יספק ל-Zooz גישה ראשונה לאפריקה, הודו ומספר מדינות במרכז ודרום אמריקה, רובם ככולם שווקים שנמצאים במגמת התפתחות מהירה.

 

"PayU סולקת היום עשרות מיליארדי דולרים וחלק ניכר מזה הולך לעבור דרך המערכת שלנו" הוסיף לוי. "מכיוון שהמודל העסקי שלנו הוא קבלת תשלום עבור כל עסקה המשמעות היא שילוש או אפילו הכפלה פי ארבע של כמות העסקאות שאנחנו מבצעים תוך רבעון או שניים". בהתאם, מתכוונת זוז להגדיל את כמות העובדים שלה והיא מגייסת כעת מפתחים נוספים.

 

זוז נוסדה ב-2010 והיא מעסיקה כיום יותר מ-80 עובדים, רובם ברעננה ובתל אביב. החברה גייסה עד כה מעל ל-40 מיליון דולר מקרן טארגט, בלאמברג, לול, רודיום, כללטק, אקסיד, קאמפ וואן ונצ'רס, iAngels והמשקיע אילון תירוש. בין לקוחותיה נמנים Gett, Wix ומותג היוקרה ברברי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x